products

220V 7D Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7d tiyatro oyunları
Min sipariş miktarı: 1 Takım
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi wellpappe streç filmler ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 Takımları her Ay
Detay Bilgi
madde: 7d tiyatro oyunları platform: Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Kapasite: 100-200 koltuk
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: 5D 7D 9D 12D Sinema Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
alan: 200-500 ㎡ kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Vurgulamak:

7d simulator cinema

,

7D motion cinema


Ürün Açıklaması

Özel Efektler Elektrikli Platform Atış Etkileşimli 7d Tiyatro Oyunları Sistemi

 

7D cinema of Movie power is the use of seat effects and environmental effects with realistic visual perception, with a special and stimulating effect synchronous performance, with simulating scene and special organs set to imitate the actual occurrence of the incident,at the same time producing vivid and lifelike stereoscopic pictures. 7D Sinema gücü sineması, olayların gerçek oluşumunu taklit etmek için ayarlanmış sahneyi ve özel organları simüle eden, özel ve uyarıcı etkisi senkron performansıyla, gerçekçi görsel algı ile koltuk efektlerinin ve çevresel etkilerin kullanılmasıdır. ve gerçeğe yakın stereoskopik resimler. With the plot changes, simulating the thunder and lightning, wind and frost, rain and snow, explosion shock and other special effects,visual, auditory, olfactory, tactile and dynamic will be perfect blended,and then add the interactive game, and make full use of interactive props, so that the audience involved and wholeheartedly into the plot, the experience of fantasy simulation, thrilling adventure travel. Arsa değişiklikleri ile, gök gürültüsü ve şimşek, rüzgar ve don, yağmur ve kar, patlama şoku ve diğer özel efektler, görsel, işitsel, koku alma, dokunsal ve dinamik simülasyonu mükemmel bir şekilde harmanlanacak ve etkileşimli oyunu ekleyecek ve etkileşimli sahne kullanımı, böylece seyirci dahil ve gönülden arsa içine, fantezi simülasyon deneyimi, heyecan verici macera seyahat.

 

7D interactive cinema has many functions. 7D etkileşimli sinemanın birçok işlevi vardır. The audience can not only watch the previous 3D, 4D, 5D movies, but also play exciting 7D interactive movies. Seyirciler sadece önceki 3D, 4D, 5D filmleri izlemekle kalmaz, aynı zamanda heyecan verici 7D etkileşimli filmler de oynatabilir. You can also play 3D shooting experience hall and 3D game arena. Ayrıca 3D çekim deneyim salonu ve 3D oyun arenası oynayabilirsiniz. Equivalent to the consolidation of six stores into one. Altı mağazanın bir araya getirilmesine eşdeğerdir. Just like the protagonist of a movie, you can carry out real and exciting PK and your every move is completely related to the progress of the movie, so that you can enjoy it. Tıpkı bir filmin kahramanı gibi, gerçek ve heyecan verici bir PK gerçekleştirebilirsiniz ve her hareketiniz filmin ilerleyişi ile tamamen ilişkilidir, böylece filmin keyfini çıkarabilirsiniz.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 7d tiyatro oyunları
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

220V 7D Sinema 0

 

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

220V 7D Sinema 1

 

Satış sonrası servis:

1. Kurulum
Kurulum ve test öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.
B. Size göstermek için diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.
Kurulumu tamamlamak için teknisyenimizi bulunduğunuz yere gönderin.

2. Garanti

We offer you one full year factory warranty. Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. During this period we will offer you online maintenance for free, and supply you for free the damaged key parts excluding projection screen and the lamp of projectors induced by non-human factors. Bu süre zarfında size ücretsiz çevrimiçi bakım sunacağız ve projeksiyon ekranı ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç hasarlı anahtar parçaları ücretsiz olarak tedarik edeceğiz.

3. 7D Film
Profesyonel ekibimiz 7D film üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 2-3 yeni film güncelleyebiliyoruz.

4. Tasarım
We have our professional designer, can supply and design the ticket and room decoration for you. Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet ve oda dekorasyonunu tedarik edebilir ve tasarlayabiliriz. Help you to do advertisements attracting more people and win the market. Daha fazla insanın ilgisini çeken ve piyasayı kazanan reklamlar yapmanıza yardımcı olun.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365