products

3 DOF 7d Sinema Koltuğu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7d sinema sistemi
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi wellpappe streç filmler ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 Takımları her Ay
Detay Bilgi
madde: 7d sinema sistemi platform: Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Kapasite: 100-200 koltuk
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: 5D 7D 9D 12D Sinema Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
alan: 200-500 ㎡ kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Vurgulamak:

7d simulator cinema

,

7D motion cinema


Ürün Açıklaması

Profesyonel 3 DOF Sinema Özel Efekt 7d Sinema Koltuğu Sistemi
 
The 7D Interactive Movie Experience Hall has an area of only 30 square meters. 7D İnteraktif Film Deneyim Salonu sadece 30 metrekarelik bir alana sahiptir. There are six to nine seats for the audience. Seyirciler için altı ila dokuz sandalye var. The 7D movie combines the features of 3D, 4D, and 5D, and is a cinema that combines special effects and interaction, which brings a new three-dimensional feeling to customers. 7D filmi, 3D, 4D ve 5D'nin özelliklerini birleştirir ve müşterilere yeni üç boyutlu bir his getiren özel efektleri ve etkileşimi birleştiren bir sinemadır. The audience can change the ending of the movie through the props in their hands, which is called "a movie that can be played". Seyirci, "oynatılabilen bir film" adı verilen sahne boyunca filmin sonunu değiştirebilir.
 
Belki 7D Etkileşimli Film Deneyim Salonu ile normal sinemanın aynı olduğunu düşüneceksiniz, ancak orada oturursanız bunun sırrını bulacaksınız.
 
The peculiar chair will show the corresponding movement in combination with the content of the movie. Tuhaf sandalye, filmin içeriği ile birlikte ilgili hareketi gösterecektir. When the natural phenomena appear in it, special effects equipment will also have natural scenes such us wind, rain, thunder, lightning, etc. When the movie shows ghosts, zombies, sharks, the audience can act as a movie start, pick up the prop gun to kill them. Doğal fenomenler ortaya çıktığında, özel efekt ekipmanlarının rüzgar, yağmur, gök gürültüsü, yıldırım vb.Gibi doğal sahneleri de olacaktır. onları öldürmek için silahı destekle. The vision, hearing, smell, touch and movement are perfectly integrated to make the audience immersive. Vizyon, işitme, koku, dokunma ve hareket, seyirciyi sürükleyici hale getirmek için mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir.
 
Ürün özellikleri

Ürün adı 7d sinema sistemi
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 
 
Ana Özellikler 7D sinemanın
1. Etkileşimli silah çekim fonksiyonu

 
Multi-players interactive in the game, audience can not only watch the movies but also fight by gun shooting. Oyunda interaktif çoklu oyuncular, izleyici sadece film izlemek değil, aynı zamanda silahla ateş ederek de savaşabilir. After the games, each players will have a score, they can also know who is the championship by the ranking system. Oyunlardan sonra, her oyuncunun bir puanı olacak, sıralama sistemi tarafından şampiyonluğun kim olduğunu da bilebilirler.
 
2. Çevresel Özel Etkiler
Filmin rüzgar, yağmur, kar, kabarcık, koku, vb.Gibi arsa ile çeşitli çevresel etkiler gerçekleştirilebilir. Bu, izleyiciyi filme tamamen daldırır, maceracı ve hayattan çıkar.
3. hareket sandalye

Movie Power's dynamic seat is controlled by a servo electric platform, it matches with the film. Movie Power'ın dinamik koltuğu bir servo elektrikli platform tarafından kontrol edilir, filmle eşleşir. The accuracy and synchronicity of motion is high to 99%. Hareketin doğruluğu ve eşzamanlılığı% 99'a kadar yüksektir. The movement of platform can be adjusted according to your requirement. Platformun hareketi ihtiyacınıza göre ayarlanabilir.
4. HD films
Varied film resources are waiting for you to select. Seçmeniz için çeşitli film kaynakları sizi bekliyor. What do you prefer, the interesting, cheerful, thrilling, adventurous or others? İlginç, neşeli, heyecan verici, maceracı veya diğerlerini tercih ediyor musunuz? Movie Power's rich film database can satisfy all of you. Movie Power'ın zengin film veritabanı hepinizi tatmin edebilir.

 
3 DOF 7d Sinema Koltuğu 0
 
Şirket Bilgisi
 
Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 
3 DOF 7d Sinema Koltuğu 1
 
Neden Film Gücünü Seçmelisiniz?
A. 8 yıldan fazla hareket simülatörü deneyimine dayanmaktadır.
Platform 8,000,000 kattan fazla dayanıklı teste sahiptir, 8 yıla eşit ömür.
Doğrudan üretici, mükemmel hizmet ile en düşük fiyat.
D. All-around Pazarlama ve satış sonrası programı.
E. profesyonel dış ticaret departmanı 24 saat çevrimiçi hizmet.
F. profesyonel ekibi tüm dünyada müşterilerine teknik destek sunuyor.
G.tüm sinema sistemi ekipmanları geçti CE SGS TÜV sertifikası
Film Gücü'nü seçerek, sadece ürünleri değil, aynı zamanda daha iyi hizmet ve daha iyi iş modu elde edersiniz.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365