tamam
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. 86-20-2388-5219 sales@movie-power.com
şirket Profili Teklif Alın
Ana sayfa -

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
 • İş türü

  Üretici

 • Ana Pazar

  Kuzey Amerika,Güney Amerika ,Batı Avrupa,Doğu Avrupa,Orta Doğu,Dünya çapında

 • No. Çalışanları

  200~250

 • Yıllık satış

  5000000-8000000

 • Yıl kurulan

  1990

 • İhracat p.c

  90% - 100%

Teklif Al
Çevrimiçi çalışmaya devam ediyoruz, iletişime geçiyoruz.

Daha fazla ürün bilgisi veya en son teklifi öğrenmek istiyorsanız, istediğiniz zaman bizimle iletişime geçebilirsiniz, daha fazla hizmet sunmak için elimizden geleni yapacağız.

Bize ulaşın

86-20-2388-5219

Giriş

Guangzhou Film Gücü Technology Co, Ltd.(Marka adı: Movie Power), VR, AR ve 4D dinamik teknolojilerinin araştırma ve geliştirme ve uygulamasında uzmanlaşmış bir yüksek teknoloji kuruluşudur.Yaratıcılık, Ar-Ge, içerik, üretim ve çözümler ile operasyon hizmetlerini bütünleştirir.Kapalı park, kültür turizmi, bilim araştırmaları ve diğer endüstri uygulamaları için yüksek değerli sürükleyici eğlence eğitimi ürünleri ve çözümleri sağlamaya odaklanın.Movie Power bu alanda lider firmadır.
Movie Power'ın ana nitelikleri ve onurları: Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi, "En İyi Çin Teknolojisi", Yenilik ve Teknoloji Endüstrisi Karşılaştırma Ödülü, Guangzhou Bilim ve Teknoloji Popülerleştirme Üssü, ISO9001 Kalite Yönetim Sistemi Sertifikası, Fikri Mülkiyet Yönetim Sistemi Sertifikası, İlk 10 2020'de Yenilikçi Yıldız İşletmeleri vb.
Movie Power, sürükleyici deneyim akıllı üretiminde lider kuruluştur.VR deneyiminde sanal ve gerçekliği gerçekten birleştirir.Dünya çapında 3.000'den fazla müşteri var.Müşteri bencilliği ile şirket, samimiyet, yüksek kalite ve mükemmel hizmet ile çalışmaya devam edecektir.Müşteriler tarafından güvenilen iyi bir ortak olmaya kendini adamıştır.

 

Movie Power'a hoş geldiniz ve Movie Power'ı seçtiğiniz için teşekkürler!

Geçmiş

150-200 personel ile 2008 yılında kuruldu.Movie Power, VR, AR ve 4D hareket teknolojisi araştırma ve geliştirme uygulamalarında önemli bir yere sahiptir.Bu yıllarda, ekip çalışması çabalarıyla dinamik sinema araştırma, geliştirme ve üretim yapıyoruz, teknoloji çok olgun.

 

2008-2013 yıl

VR, 4D, 5D sinema alanına odaklanan çekirdek ekibimiz var ve “Movie Power” markamızı yarattık.

 

2014 yıl

4D/VR özel efekt denetleyicisini araştırıyor ve geliştiriyoruz ve teknolojiyi kontrol etmek için elektrikli servoyu icat ediyor ve üretiyoruz, ardından bunları iş piyasasına koyuyoruz.

 

2015 yıl

Guangzhou City'de Teknoloji İnovasyonu Küçük Dev İşletmesi olarak adlandırılan Film Gücü, VR mini sineması “Yumurta Koltuğu” nu araştırıyor ve geliştiriyor.

 

2016 yıl

Film Gücü, vücut hissi etkisini iyileştirmek ve dinamik teknolojiyi doğru ve eşzamanlı olarak simüle etmek için tüm endüstride popüler ürün olan “VR Geniş Hız” makinesini araştırmak ve geliştirmek nedeniyle Ulusal Yüksek Teknoloji Şirketi olarak adlandırılmaktadır.

 

2017 yıl

Movie Power 13000m3 sanayi parkına taşınmıştır.

 

2018 yıl

Tayfun salonu ve deprem salonu gibi 6 ürün “Yüksek Teknolojili Yenilikçi İşletme” onurunu kazandı.

 

2019 yıl

Şirketimiz, Evergrande'nin yıllık çekirdek tedarikçisi olarak seçilmiştir.VR akıllı üretim, eğlence deneyimi ve popüler bilim eğitim üssü tanınmayı geçti.

 

2020 yıl

Movie Power, yerli teknolojide lider konumda olan ve "Çin'in İyi Teknolojisi" unvanını kazanan "sanal ve gerçekliğin kombinasyonunu" derinlemesine gerçekleştirmek için VR tam anlamıyla yaratmak için AiqiYi ile işbirliği yapıyor.

 

2021 yıl

Şirketimiz, dünya çapında Sürükleyici İş Konferansı'ndan 5 ödül kazandı ve art arda 3 yıl boyunca Guangdong Eyaletinde "Sözleşmeye Uyma ve Güvenilir" girişimini kazandı.

Hizmet

1. Teknik Eğitim Hizmeti

Kullanıcıların ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için, istemci tarafındaki teknisyen veya operatör için kapsamlı, sistematik eğitim sunacağız.

Bu eğitim, kurulum, devreye alma, işletme ve bakımı içerir. Kullanıcının eğitim ve sistem yapısına göre kullanmasını sağlamak için çaba sarf etmek, bağımsız yönetim, işletme, tüm sistemin bakımını sağlayabilir.

2. Garanti ve Garanti

Ambalajın kalitesinin, minimum hata oranının sağlanması için ekipmanların her bir parçası sıkı bir şekilde denetlenecektir. “Kullanıcı yatırımını ve verimliliğini tam olarak koruyun, kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayın ve yüklerini azaltın” kurallarına uyun.

a). Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Firmamız müşteri geri bildirimlerine göre memnuniyet anketleri düzenleyecektir. Bu anket sırasında, kullanıcı herhangi bir kalite problemi ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazi olarak dinlenecek, müşteri sorununa karşı kayıt araştırması yapıp daha sonra müşterileri için titizlikle çözümlenecektir.

b). Satış sonrası hizmet

Satış sonrası departmanı müşteriyle ilk defa iletişim kuracak, müşterilerle problemler hakkında etkin bir şekilde iletişim kuracaktır. Genel arıza problemi için satış sonrası ekibi telefon veya ağ üzerinden zamanla çözecektir. Ciddi arıza problemini ortadan kaldırmak için satış sonrası ekibi problemi çözmek için zamanında gelecektir.

c). Ömür boyu hizmet

Üstelik, ürün garanti süresinin ötesindeyse de, yerinde bakım onarım hizmeti veriyoruz, sadece temel ücreti alıyoruz. Kullanıcılar düzenli servis talimatı, uzaktan teknik destek ve diğer hizmetlerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibine sahip olabilirler.

Ekibimiz

1. Ar-Ge Ekibi

Güçlü yeteneklere sahip olağanüstü Ar-Ge ekibi, teknolojik yetenekleri görünüm tasarımı, yazılım ve donanım kontrolünden yeni ürünlerin geliştirilmesi ve endüstriyel uygulama için özelleştirme desteği sağlayan içerik üretimini kapsar.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

2. Satış Ekibi

Dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşteriler için hizmet sağlayın

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 3

 

3. Planlama Ekibi

Genel planlama düzeni, iç dekorasyon tasarımı, şantiye inşaat çiziminin sağlanması.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 4

 

4. Satış Sonrası Ekip

24 saat hizmet sağlamak için 20'den fazla teknisyen 3 vardiyada çalışıyor. 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşterilere satış sonrası destek sağlayın.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 5

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 6