Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

Sözüm devam ediyor
Müşterilerimize ihtiyaç için mobilite seçenekleri verin.
  • Video
  • Images
Şirket ayrıntıları
Ana Pazar: Kuzey Amerika, Güney Amerika , Batı Avrupa, Doğu Avrupa, Orta Doğu, Dünya çapında
İş türü: Üretici
No. Çalışanları: 200~250
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 1990
İhracat p.c: 90% - 100%
Giriş

Guangzhou Movie Power Technology Co., Ltd. (marka adı: Movie Power), VR, AR ve 4D dinamik teknolojilerinin araştırma ve geliştirme ve uygulamalarında uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur.Yaratıcılık, Ar-Ge, içerik, üretim, satış ve operasyon hizmetlerini entegre eder.Kapalı parklar, kültür turizmi, bilim araştırmaları ve diğer endüstri uygulamaları için yüksek değerli kapsamlı eğlence eğitimi ürünleri ve çözümleri sağlamaya odaklanın.
Son 12 yılda 60'tan fazla buluş patenti, faydalı model, ürün tasarımı, yazılım telif hakkı tescil belgesi, CE ihracatı, ROHS vb. 30 ülke ve 5 bölgeden müşterisine sahip olan firmamız, 400'den fazla dinamik sinemaya sahiptir. ve 1.000'den fazla VR çevrimdışı yerel ve uluslararası sinema ve büyük tema parkları.Şirket, müşterilerine strateji, kurulum ve çalıştırma için tek elden VR eğlence kar planı sağlayan eksiksiz endüstri zinciri hizmet kapasitesine sahiptir.Movie Power, VR • 4D hareket teknolojisi alanında parlak bir gelecek yaratmak için sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!

 

Movie Power'a hoş geldiniz ve Movie Power'ı seçtiğiniz için teşekkürler!

Geçmiş

2008 yılında 150-200 kadro ile kuruldu.Film Gücü, VR, AR ve 4D'de çok önemlidirhareket teknolojisi araştırma ve geliştirme uygulaması.Bu yıllarda, ekip çalışması çabalarıyla dinamik sinema araştırma, geliştirme ve prodüksiyonu yapıyoruz, teknoloji çok olgun.

 

2008 - Sektöre giriş

Guangzhou Film Güç Elektronik Teknolojisi Co, Ltd bu sektöre girmeye başladı.

 

2009 ~ 2010 - Araştırma

Genç şirket, profesyonel bir Ar-Ge ekibi ile hızla büyüyor ve teknoloji için araştırma yapıyordu.

 

2011 ~ 2012 - Geliştirme

5D Dinamik sinemayı geliştirmede başarılı oldu ve hem yurtiçi hem de yurtdışında pazarı hızla işgal etti.

 

2013 - 2014 - Büyüyor

7D interaktif sinema, piyasadaki yenilikleri ve dinamik simülasyon teknolojisinin yükseltilmesini gösterir.

 

2015 –2016 - Yeni Teknoloji

Çin'deki ilk VR donanım üreticilerinden biri olun, VR çevrimdışı eğlence deneyimi mağazası 9D Commercial Landing'de lider olun.

Tek noktadan sanal gerçeklik ve kapsamlı fiziksel muayene salonu çözümü öneren ilk kişi, bilimsel araştırma gücü sertifikasını kazandı.

 

2017-2018 İnovasyon

Pazar ihtiyaçlarına uygun ve 4D / 5D tiyatro ve 7D interaktif sinema temelinde, 2015 yılında "9D VR simülatörünü" geliştirdik. Dinamik sinema için en yeni deneyim ve bu sektöre daha fazla yatırımcı çekiyor.

 

2019

Vr ürününe yönelik artan taleple birlikte, ürün yelpazesi 10'dan fazla modeli kapsayacak şekilde genişletildi.İlk kez, toplam çözüm ilk kez Movie Power tarafından sunuluyor.Şimdi, çevrimdışı sanal gerçeklik deneyim merkezinin sayısı 263'ü aştı.

 

2020

Marka sistemi yeni yükseltildi ve "Entelektüel Yaratıcılık, Moda, Deneyim" marka genleri etrafında inşa edildi. "Değerli eğlence yaratın, Sürdürülebilir karlılığa ulaşın" marka misyonuna ulaşmak.

 

Hizmet
1. Teknik Eğitim Hizmeti

Kullanıcıların ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için, istemci tarafındaki teknisyen veya operatör için kapsamlı, sistematik eğitim sunacağız.

Bu eğitim, kurulum, devreye alma, işletme ve bakımı içerir. Kullanıcının eğitim ve sistem yapısına göre kullanmasını sağlamak için çaba sarf etmek, bağımsız yönetim, işletme, tüm sistemin bakımını sağlayabilir.

2. Garanti ve Garanti

Ambalajın kalitesinin, minimum hata oranının sağlanması için ekipmanların her bir parçası sıkı bir şekilde denetlenecektir. “Kullanıcı yatırımını ve verimliliğini tam olarak koruyun, kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayın ve yüklerini azaltın” kurallarına uyun.

a). Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Firmamız müşteri geri bildirimlerine göre memnuniyet anketleri düzenleyecektir. Bu anket sırasında, kullanıcı herhangi bir kalite problemi ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazi olarak dinlenecek, müşteri sorununa karşı kayıt araştırması yapıp daha sonra müşterileri için titizlikle çözümlenecektir.

b). Satış sonrası hizmet

Satış sonrası departmanı müşteriyle ilk defa iletişim kuracak, müşterilerle problemler hakkında etkin bir şekilde iletişim kuracaktır. Genel arıza problemi için satış sonrası ekibi telefon veya ağ üzerinden zamanla çözecektir. Ciddi arıza problemini ortadan kaldırmak için satış sonrası ekibi problemi çözmek için zamanında gelecektir.

c). Ömür boyu hizmet

Üstelik, ürün garanti süresinin ötesindeyse de, yerinde bakım onarım hizmeti veriyoruz, sadece temel ücreti alıyoruz. Kullanıcılar düzenli servis talimatı, uzaktan teknik destek ve diğer hizmetlerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibine sahip olabilirler.

Ekibimiz

1. Ar-Ge Ekibi

Güçlü yeteneklere sahip olağanüstü Ar-Ge ekibi, teknolojik yetenekleri görünüm tasarımı, yazılım ve donanım kontrolünden yeni ürünlerin geliştirilmesi ve endüstriyel uygulama için özelleştirme desteği sağlayan içerik üretimini kapsar.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 0

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 1

 

2. Satış Ekibi

Dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşteriler için hizmet sağlayın

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 2

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 3

 

3. Planlama Ekibi

Genel planlama düzeni, iç dekorasyon tasarımı, şantiye inşaat çiziminin sağlanması.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 4

 

4. Satış Sonrası Ekip

24 saat hizmet sağlamak için 20'den fazla teknisyen 3 vardiyada çalışıyor. 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşterilere satış sonrası destek sağlayın.

 

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 5

Çin Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. şirket Profili 6