aboutus

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.

Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd. Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
1 2 3 4 5
Guangzhou Movie Power Electronic Technology Co.,Ltd.
<-Video Images->
İş türü: Üretici
Ana Pazar: Kuzey Amerika
Güney Amerika
Batı Avrupa
Doğu Avrupa
Orta Doğu
Dünya çapında
No. Çalışanları: 200~250
Yıllık satış: 5000000-8000000
Yıl kurulan: 1990
İhracat p.c: 90% - 100%
Hakkımızda
Giriş

Movie Power, Ar-Ge ve VR · 4D dinamik sinema ekipmanlarının üretiminde uzmanlaşmış yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. VR · 4D için 10.000 metrekareden fazla sanayi parkına sahiptir. 10 yıllık ustalık ruhuna bağlı olarak, Movie Power birçok buluş patentini, faydalı model patentlerini, görünüş patentlerini, yazılım telif haklarını ve 8 ihracat sertifikasını kazandı. Özellikle 2016 yılında, ulusal yüksek teknoloji kuruluşunu kazandı.

Film Gücü, 20'den fazla tasarımcıyla 30'un üzerinde mühendis ve işletme ekibiyle süper bir Ar-Ge ekibine sahiptir. 24 saat online satış sonrası 24 saat online satış, satış sonrası 24 saat, satış sonrası problemi çözmek için 24 saat hizmet veren sektördeki ilk şirkettir. Şirket iş felsefesi “müşteri odaklı, sonuç odaklı” dır.

5S standart taban, 10.000 metrekarelik üretim alanı iyi durumda. ISO9000 yönetim sistemi sertifikasyonu sadece kalitenin etkili bir garantisi değil, aynı zamanda 3,000 adet VR simülatörünün ve 2000 adet 4D dinamik sinemanın yıllık üretiminin elde edilmesidir. Tüm ürünler tamamen hammadde, aksesuar, montaj, kontrol ve testlerden geçirilmektedir. Özellikle sevkiyat öncesi 72 saat kesintisiz yaşam döngüsü testi.

Film Gücü ürün kalitesine, model tasarımına ve içerik oluşturmaya daha fazla önem veriyor. Sergi salonu, VR salonu, fen eğitim salonu ve 4D dinamik sinema salonundan oluşan 1.000 metrekareden daha büyük bir alana yayılmıştır. VR serisinin 30'dan fazla türü 4 seri, spor serisi, çocuk serisi, eğlence dizisi ve dinamik serilerde yer almaktadır. Onlar sıcak satış ve dünyada 50'den fazla ülkeye popüler. Bunlar arasında, VR süper yarış otomobili en fazla 30 ülkedeki müşteriler tarafından tercih edilen ve tercih edilen bir otomobil. Ve VR-Ailesi 6 katına eşit olan 6 sandalyeli en popüler üründür, bu da “para kazanmanın kral makinesi” ünvanını kazanır. Dinamik 4D sinema, dünyadaki yeni bir 4D dinamik sinema oluşturmak için en yeni özel efektleri ve akustik optoelektronik teknolojileri birleştiren sektörde bir referans noktası haline gelmiştir.

10 yıl boyunca, Film Gücü her zaman VR ve 4D hareket teknolojisinin Ar-Ge, uygulama ve üretimine odaklanmıştır. 2018'de, “Kapsamlı eğlence inovasyonu ve operasyonu” nu tam olarak destekleyeceğiz ve değerli müşterilere “daha ​​iyi saha operasyon hizmetleri” sunacağız!

Film Gücüne Hoş Geldiniz ve Film Gücü'nü seçtiğiniz için teşekkürler!

Geçmiş

2008 yılında 51-100 personel ile kuruldu. Film Gücü, 4D / 5D Dinamik Tiyatro, 7D & XD Etkileşimli Sinema, 9D VR simülatörü için büyüktür. Bu yıllar boyunca dinamik sinema araştırmaları, geliştirme ve prodüksiyonuyla, takım çalışmasının çabalarıyla meşgul olduk, teknoloji çok olgun. Şu anda şirketimiz büyük 4 D / 5 D sinema projesini ve yeni interaktif dinamik sinema sistemini geliştirmeyi başarmıştır.

 

2008 - Sektöre giriş

Guangzhou Film Gücü Elektronik Teknolojisi Co, Ltd bu sektöre girmeye başlıyor.

 

2009 ~ 2010 - Araştırma

Genç şirket, profesyonel Ar-Ge ekibi ile teknoloji için hızlı ve araştırma yapıyordu.

 

2011 ~ 2012 - Geliştirme

5D Dinamik sinemanın geliştirilmesinde başarılı ve hem iç hem de uluslararası pazarda hızla yer aldı.

 

2013 - Büyüyen

Film Gücü bir ticari marka olarak tescil edilmiştir ve dinamik sinema endüstrisi tüm dünyada hızla gelişmektedir. Teknolojimiz olgunlaşıyor, Ar-Ge'de başarı ve yüzlerce koltukla 4DM Dinamik sinemayı üretiyoruz. Toplu eğlence tüketimi olur.

 

2014 - Yeni Teknoloji

Tiyatro 4D / 5D'nin işlevini geliştirmeye devam etmek için, silah oyunuyla etkileşimli dinamik sinema 7D'yi yaratıyoruz. Sadece bir film değil, aynı zamanda bir oyun olduğu için oyunculara daha heyecanlı geliyor. Sıcak satış ve en az elli ülkeye sattık.

 

2015 - Yenilikçilik

Pazar ihtiyaçlarına ve 4D / 5D sinema ve 7D interaktif sinemaya dayanarak, 2015 yılında "9D VR simülatörü" nü geliştirdik. Bu, dinamik sinema için en yeni deneyim ve bu sektörde daha fazla yatırımcı çekiyor.

2016 - Yeni konsept

Vr ürününe olan talebin artmasıyla birlikte ürün grubu 10'dan fazla modele genişletildi. İlk kez, toplam çözüm, Film Gücü tarafından ilk kez sunuldu. Şimdi, çevrimdışı vr deneyim merkezi sayısı 263'ü aştı.

Hizmet

1. Teknik Eğitim Hizmeti

Kullanıcıların ürünleri ve günlük kullanım, bakım ve yönetimi kapsamlı bir şekilde anlamalarına yardımcı olmak için, istemci tarafındaki teknisyen veya operatör için kapsamlı, sistematik eğitim sunacağız.

Bu eğitim, kurulum, devreye alma, işletme ve bakımı içerir. Kullanıcının eğitim ve sistem yapısına göre kullanmasını sağlamak için çaba sarf etmek, bağımsız yönetim, işletme, tüm sistemin bakımını sağlayabilir.

2. Garanti ve Garanti

Ambalajın kalitesinin, minimum hata oranının sağlanması için ekipmanların her bir parçası sıkı bir şekilde denetlenecektir. “Kullanıcı yatırımını ve verimliliğini tam olarak koruyun, kullanıcı gereksinimlerini tam olarak karşılayın ve yüklerini azaltın” kurallarına uyun.

a). Müşteri Memnuniyeti Anketleri

Firmamız müşteri geri bildirimlerine göre memnuniyet anketleri düzenleyecektir. Bu anket sırasında, kullanıcı herhangi bir kalite problemi ve görüşünü önerebilir, şirket mütevazi olarak dinlenecek, müşteri sorununa karşı kayıt araştırması yapıp daha sonra müşterileri için titizlikle çözümlenecektir.

b). Satış sonrası hizmet

Satış sonrası departmanı müşteriyle ilk defa iletişim kuracak, müşterilerle problemler hakkında etkin bir şekilde iletişim kuracaktır. Genel arıza problemi için satış sonrası ekibi telefon veya ağ üzerinden zamanla çözecektir. Ciddi arıza problemini ortadan kaldırmak için satış sonrası ekibi problemi çözmek için zamanında gelecektir.

c). Ömür boyu hizmet

Üstelik, ürün garanti süresinin ötesindeyse de, yerinde bakım onarım hizmeti veriyoruz, sadece temel ücreti alıyoruz. Kullanıcılar düzenli servis talimatı, uzaktan teknik destek ve diğer hizmetlerden ücretsiz bakım teknisyeni ekibine sahip olabilirler.

Ekibimiz

1. Satış Departmanı: 20 kişi  

Profesyonel satış ekibimiz ihtiyaçlarınızı karşılamak ve sizin için deneyimli iş yönetimi sağlamak

2. Pazarlama Departmanı: 10 kişi

Size özel kabin tasarımı, reklam veya deneyimli pazarlama planlaması sağlayın

3. Teknoloji Departmanı: 15 kişi

Profesyonel teknik mükemmel Ar-Ge ekibimiz, tüm ilgili konulara cevap verecek ve çözecek ve kurulum ve bakımınıza yardımcı olacaktır.

4. Film ve Aksiyon Bölümü: 5 kişi

5D, 7D ve 9D filmlerini bağımsız olarak yapma yeteneğine sahibiz ve film eylemini düzenlemek için bilgisayarları da kabul ettik.

5. satış Sonrası Departmanı :: 5 kişi

Mükemmel satış sonrası ekibimiz 24 saat kaliteli hizmet sunar. Size kurulum, uzaktan bakım, güncellenen filmler ve diğer hizmetleri sunacağız.

İletişim bilgileri