products

Küçük İşletme Fikirleri Ekipman Oyun Merkezi Vr Racing 9D Simülatörü

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: MP-Vr Süper Yarış
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: 8600
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: 7-15 işgünü mevduat aldıktan sonra
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 50 adet / ay
Detay Bilgi
tip: Yarış Garanti: 12 ay
Voltaj: 220V Malzeme: ÇELİK
kullanım: Tema Parkı, alışveriş merkezi, oyun şehri ad: VR Yarış Oyun Makinesi
Ürün adı: VR Oyun makinesi Gözlük: vr gözlük
Özel efekt: VR Yarış Arabası oyuncu: 1 Oyuncu
Vurgulamak:

9d action cinema

,

9d theatre


Ürün Açıklaması

Küçük İşletme Fikirleri Ekipman Oyun Merkezi 9d Vr Yarış Simülatörü Makineleri

 

 

Yarış Arabası Sürüş Simülatörü nedir?

Race Car Driving Simulator is the latest development of vr products by Movie Power, which consit by cool and fashion car appearance, 360 HD rotating helmet, dynamic motion platform by Movie Power and exclusive high-definition game film. Yarış Arabası Sürüş Simülatörü, serin ve moda araba görünümü, 360 HD dönen kask, Movie Power tarafından dinamik hareket platformu ve özel yüksek çözünürlüklü oyun filmi ile Film Power'ın vr ürünlerinin en son gelişmesidir. This is a new simulated equipment for car, which will let you immersive and can't stop. Bu, sürükleyici ve durduramayacağınız araba için yeni bir simüle ekipman.

 

The dynamic seat can read the force feedback data during the driving of the car and dynamically reflect it to the driver. Dinamik koltuk, otomobilin sürüşü sırasında güç geri besleme verilerini okuyabilir ve sürücüye dinamik olarak yansıtabilir. It can realize the centrifugal force of the real car, push back, shake, bump, and restore the state of various road conditions, so that the driver can feel like driving In the cabin, experience the visual and tactile impact of driving physics. Gerçek otomobilin merkezkaç kuvvetini gerçekleştirebilir, geri itebilir, sallayabilir, çarpabilir ve çeşitli yol koşullarının durumunu geri yükleyebilir, böylece sürücü sürüş gibi hissedebilir, kabinde sürüş fiziğinin görsel ve dokunsal etkisini deneyimleyebilir. The content is challenging and interactive, bringing consumers a brand-new shocking VR racing experience. İçerik zorlu ve etkileşimli, tüketicilere yepyeni bir şok VR yarış deneyimi getiriyor. The carefully designed obstacles and curved intersections on each track can greatly stimulate the challenge desire of the experiencer and increase the interactive fun of the experiencer. Dikkatli bir şekilde tasarlanmış engeller ve her pistteki kavisli kavşaklar, deneyim sahibinin zorluk arzusunu büyük ölçüde uyarabilir ve deneyimcinin etkileşimli eğlencesini artırabilir.

Küçük İşletme Fikirleri Ekipman Oyun Merkezi Vr Racing 9D Simülatörü 0

Ürün adı vr araba yarışı simülatörü
Boyut L1830 * W1500 * H1900mm
Voltaj 220V
Ağırlık 308kg
oyuncu 1 oyuncu
Güç 3.0kw
Film 3 adet
kullanım Oyun merkezi, Alışveriş merkezi
Garanti 12 ay

 

Nasıl oynanır?

 

1. Koltuğa geçin ve başınızı doğru pozisyona getirin

2. yarış araba ve parça birini seçin

3. hızı kontrol etmek için ayak brade Adım

4. yarış pisti değiştirmek için çelik tekerlek çevirin

 

Küçük İşletme Fikirleri Ekipman Oyun Merkezi Vr Racing 9D Simülatörü 1

Yarış simülatörünün avantajı

1.Soğuk Görünüm
Movie Power'ın VR yarış görünümünün tasarımı, piyasaya düzenli olarak daha göz alıcı olmasını sağlıyor.

2. moda ve komik
Benzersiz, hızlı, heyecan verici bir yarış oyunu, sonunda oynamanıza izin verin ve tekrar tekrar oynamak istiyorum!

3.Yüksek Kalite
Tüm ürünlerimiz CE sertifikası geçti ve 5 milyon Dayanıklılık Testi, eşit sekiz yıl çalıştırmak.

 

 

 

 

Film Gücü Hakkında

Guangzhou Film Güç Technology Co, Ltd Ar-Ge ve VR • 5D hareket teknolojisi uygulamasına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirketin "VR eğlence ekipmanları" ve "5D dinamik sinema ekipmanları" ağırlıklı olarak pan-eğlence, gayrimenkul, turizm ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır .

Geçtiğimiz 11 yıl içinde 60'dan fazla patent, faydalı model, ürün tasarımı, yazılım telif hakkı tescil belgesi, CE ihracatı, ROHS vb.

Customers from 30 countries and 5 regions, our company has more than 400 dynamic cinemas and more than 1,000 VR offline domestic and international cinemas and large theme parks.The company has the full industry chain service capability, providing customers with one-stop VR entertainment profit plan for strategy, installation and operation. 30 ülkeden ve 5 bölgeden gelen müşterilerimiz, 400'den fazla dinamik sinemaya ve 1.000'den fazla VR çevrimdışı yerli ve uluslararası sinemaya ve büyük tema parklarına sahiptir. strateji, kurulum ve operasyon planı. Movie Power is looking forward to cooperating with you to create a bright future in the field of VR•5D motion technology! Movie Power, VR • 5D hareket teknolojisi alanında parlak bir gelecek yaratmak için sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!

Küçük İşletme Fikirleri Ekipman Oyun Merkezi Vr Racing 9D Simülatörü 2

 

Satış sonrası servis

1.24 saat satış sonrası departmanı sizin için hizmet sunmak.

2.Use remote control technology to check and fix the problem online by Teamviewer. 2. Teamviewer tarafından sorunu çevrimiçi kontrol etmek ve düzeltmek için uzaktan kumanda teknolojisini kullanın. Can offer efficient service in time. Zamanında verimli hizmet sunabilir.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365