products

Eğlence Parkı Ürünleri Gun Rides Konteyner Sandalye 7D İnteraktif Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7 d sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
tip: 5D 7D 9D 12D Sinema Garanti: 12 ay
platform: Elektrikli 3 Serbestlik Dereceli Platform güç: 3.75kw
kullanım: Eğlence / Oyun Parkı / Alışveriş Merkezi Ürün adı: 7d sinema
Koltuk Grubu: 6-10 kişilik grup boyut: L1840 * W2335 * H2000MM
AZAMİ YÜK: 1000KG Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb
Vurgulamak:

7D motion cinema

,

7d interactive theater


Ürün Açıklaması

Diğer Eğlence Parkı Ürünleri 7d Interaktif Sinema Gun Rides Konteyner Sandalye

 

Game Machine 7D Sinema: Şaşırtıcı, dinamik, maceracı, heyecan verici, şok edici.
Fully surpass the vivid experience of 3D and various senseless sensory effects. 3D'nin canlı deneyimini ve çeşitli anlamsız duyusal efektleri tamamen aşın. Through the integration of lightning, rain,snowflakes, bubbles, fragrances and other environmental effects, with the 5D motion picture, you can experience all the details of the film theme and create an immersive experience. Şimşek, yağmur, kar taneleri, kabarcıklar, kokular ve diğer çevresel etkilerin 5D sinema filmi ile entegrasyonu sayesinde film temasının tüm ayrıntılarını deneyimleyebilir ve sürükleyici bir deneyim yaratabilirsiniz.

The unique dynamic performance of the seat in the 7D seat allows the audience to feel the effects of bumps, tremors, and ups and downs. 7D koltuktaki koltuğun benzersiz dinamik performansı, kitlenin çarpma, titreme ve iniş çıkışların etkilerini hissetmesini sağlar. Audience effects are especially noticeable when viewers watch adventure films and horror films. İzleyici efektleri özellikle izleyiciler macera filmlerini ve korku filmlerini izlediğinde fark edilir. For example, the audience is watching a roller coaster film. Örneğin, seyirci bir roller coaster filmi izliyor.

The seats can make the audience feel ups and downs and fly up and down. Koltuklar izleyicilerin iniş ve çıkışlarını hissettirip yukarı ve aşağı uçabilir. In the virtual world of the film, the mountains can be seen, and inside the room, they can experience the thrill of speeding through the mountains. Filmin sanal dünyasında dağlar görülebilir ve odanın içinde, dağlarda hızlanma heyecanını yaşayabilirler.

 

Eğlence Parkı Ürünleri Gun Rides Konteyner Sandalye 7D İnteraktif Sinema 0

 

Ürün adı 7d sinema
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

Film izleyiciden film kahramanına

The interactive participation of viewers in the movie is the most distinguishing feature of 7D cinemas from previous movies. İzleyicilerin filme interaktif katılımı, 7D sinemaların önceki filmlerden en ayırt edici özelliğidir. The interactive game between the characters and the audience in the movie gives the audience a sense of mission and a sense of accomplishment in the film. Karakterler ve filmdeki izleyici arasındaki etkileşimli oyun, izleyiciye filmde bir görev duygusu ve bir başarı duygusu verir.

 

Seyirci ve filmdeki karakterler arasındaki etkileşime ek olarak, interaktif oyunlar için seyirciler arasında bir rekabet de vardır, böylece önemli sayıda izleyici aynı film ve arzunun dürtüsünü tekrar tekrar izler.

 

Şirket Bilgisi

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Eğlence Parkı Ürünleri Gun Rides Konteyner Sandalye 7D İnteraktif Sinema 1

 

Neden bizi tercih?

 

1. zamanında teslimat;
2.Clients all over the world. 2. tüm dünyada Müşterilerimiz. We are the one you can trust ; Güvenebileceğiniz kişiyiz;
3. paslanmaz, cam elyaf ve paslanmaz çelik;
5. biz üreticisi, yani ürünler tüm fabrika doğrudan;
6. rekabetçi fiyat ile Sıkı kalite kontrol;
7. çekici tasarım ve çeşitli stilleri;
8. mükemmel satış sonrası servis;
9.Sertifika: ISO 9001 ve CE

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365