products

Para Kazanma Etkileşimli Video Oyun Makinesi 7d Simülatörü Sinema Koltuğu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7d tiyatro koltuğu
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi wellpappe streç filmler ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 Takımları her Ay
Detay Bilgi
madde: 7d tiyatro koltuğu platform: Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Kapasite: 100-200 koltuk
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: 5D 7D 9D 12D Sinema Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
alan: 200-500 ㎡ kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Vurgulamak:

7D motion cinema

,

7d interactive theater


Ürün Açıklaması

Para Kazanma Etkileşimli Video Oyun Makinesi 7d Simülatörü Sinema Koltuğu

 

7D cinema of Movie power is the use of seat effects and environmental effects with realistic visual perception, with a special and stimulating effect synchronous performance, with simulating scene and special organs set to imitate the actual occurrence of the incident,at the same time producing vivid and lifelike stereoscopic pictures. 7D Sinema gücü sineması, olayların gerçek oluşumunu taklit etmek için ayarlanmış sahneyi ve özel organları simüle eden, özel ve uyarıcı etkisi senkron performansıyla, gerçekçi görsel algı ile koltuk efektlerinin ve çevresel etkilerin kullanılmasıdır. ve gerçeğe yakın stereoskopik resimler. With the plot changes, simulating the thunder and lightning, wind and frost, rain and snow, explosion shock and other special effects,visual, auditory, olfactory, tactile and dynamic will be perfect blended,and then add the interactive game, and make full use of interactive props, so that the audience involved and wholeheartedly into the plot, the experience of fantasy simulation, thrilling adventure travel. Arsa değişiklikleri ile, gök gürültüsü ve şimşek, rüzgar ve don, yağmur ve kar, patlama şoku ve diğer özel efektler, görsel, işitsel, koku alma, dokunsal ve dinamik simülasyonu mükemmel bir şekilde harmanlanacak ve etkileşimli oyunu ekleyecek ve etkileşimli sahne kullanımı, böylece seyirci dahil ve gönülden arsa içine, fantezi simülasyon deneyimi, heyecan verici macera seyahat.

 

The 7D Interactive Movie market has always been the focus of many people. 7D Etkileşimli Film pazarı her zaman birçok insanın odak noktası olmuştur. The 5D cinema opens up a new situation for the movie market. 5D sineması film pazarı için yeni bir durum açıyor. The 5D movie continuous innovation in the process of development, launches the latest scientific and technological achievements of 7D movies. 5D film geliştirme sürecinde sürekli yenilik, 7D filmlerin en son bilimsel ve teknolojik başarılarını başlatır. The 7D interactive movie, is a new high-tech simulation multiplayer play products, has 5D environment effects, was combined with the latest international 3D, 4D video technology and multi-person interactive technology. 7D interaktif film, yeni bir yüksek teknoloji simülasyonu çok oyunculu oyun ürünüdür, 5D çevre efektlerine sahiptir, en son uluslararası 3D, 4D video teknolojisi ve çok kişili interaktif teknoloji ile birleştirilmiştir. It not only designs a variety of different themes of amusement equipment, but also simulates the scene and film plot of the theme with special effects seats and environmental effects. Sadece çeşitli eğlence ekipmanı temaları tasarlamakla kalmaz, aynı zamanda özel efekt koltukları ve çevresel efektlerle temanın sahnesini ve film planını simüle eder. 7D Cinema equipped with simulated pistols for each seat, which makes audience fighting against character or monster in real time. Her koltuk için simüle tabancalarla donatılmış 7D Sinema, izleyicinin gerçek zamanlı olarak karaktere veya canavara karşı savaşmasını sağlar. After the game is over,through the system statistics, the rankings of the points will be announced. Oyun bittikten sonra, sistem istatistikleri ile puanların sıralaması açıklanacak. The audience who hits the largest enemy will win, and will experience the happiness and pride of completing the task and defeating the opponent in the competition of achievements. En büyük düşmanı vuran seyirci kazanacak ve görevi tamamlamanın ve rakibi başarı yarışmasında yenmenin mutluluğunu ve gururunu yaşayacak. These will bring the excitement and happiness that the audience has never had before, make the audience linger on, thus inducing their impulse and desire to repeat watching and competing. Bunlar, seyircinin daha önce hiç sahip olmadığı heyecanı ve mutluluğu getirecek, seyirciyi devam ettirecek, böylece izlemeyi ve yarışmayı tekrarlama dürtülerini ve arzularını uyaracaktır.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 7d sinema projesi
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

 

6 kişilik 7D sinema geliri

Operasyon zamanı Bilet fiyatı / bilet başına Çalışma süresi / günlük Dönüşüm modu Gelir
Her gün 4 $ 8 saat 6 * 4 * 8 * 60/15 $ 768
Her ay 4 $ 8 saat $ 768 * 30 $ 23040
Her yıl 4 $ 8 saat $ 23.040 * 12 $ 276.480

Not: Bilet fiyatı ve çalışma süresi kendiniz veya yerel pazarınız tarafından yapılabilir.

 

Para Kazanma Etkileşimli Video Oyun Makinesi 7d Simülatörü Sinema Koltuğu 0

 

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Para Kazanma Etkileşimli Video Oyun Makinesi 7d Simülatörü Sinema Koltuğu 1

 

Avantajı Film Gücü?

 

A. 8 yıldan fazla hareket simülatörü deneyimine dayanmaktadır.

Platform 8,000,000 kattan fazla dayanıklı teste sahiptir, 8 yıla eşit ömür.

Doğrudan üretici, mükemmel hizmet ile en düşük fiyat.

D. All-around Pazarlama ve satış sonrası programı.

E. profesyonel dış ticaret departmanı 24 saat çevrimiçi hizmet.

F. profesyonel ekibi tüm dünyada müşterilerine teknik destek sunuyor.

G.tüm sinema sistemi ekipmanları geçti CE SGS TÜV sertifikası

 

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365