news

Microsoft ile tanıştığı için çok şanslı

August 2, 2018

Microsoft ile tanıştığı için çok şanslı

Geçen ay, Film Gücü 3 gözlük şirketi tarafından düzenlenen bir tedarikçi değişim toplantısına katılmaya davet edildi. Toplantıda şirketin gücünü PPT ile kanıtladık ve VR'nin gelecekteki gelişim trendini tahmin ettik. Microsoft hololens'in mucidi ve mucidi olan Alex Kipman, bu konuyla çok ilgiliydi ve aynı zamanda sıcak satış ürünümüz Vr Racing Car'i de deneyimledi. Akşam yemeğinde kartvizit alışverişi yaptık ve keyifli bir sohbet ettik. Son olarak, mükemmel dış ticaret iş yöneticimiz Alex ile ayrıntılı olarak görüştükten sonra Alex, Vr Motor, Vr Super Racing ve Vr Fight Simulator'u satın aldı.

Akşam yemeğinde kartvizit alışverişi yaptık ve keyifli bir sohbet ettik. Son olarak, mükemmel dış ticaret iş yöneticimiz Alex ile ayrıntılı olarak görüştükten sonra Alex, Vr Motor, Vr Super Racing ve Vr Fight Simulator'u satın aldı.

Bize iyi bir platform sağlamak için 3glasses firması sayesinde Microsoft'un Alex'i şans eseri ile tanıştır. Ayrıca, şirketimize yeni bir canlılık katacak Film Gücüne olan desteği ve güveni için Alex'e teşekkür ediyoruz.