products

Kızılötesi Algılama 9D VR Sinema Çok Etkileşimli Zemin Oyunları Projeksiyon

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: MP-Yaz Plajı
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: 4000
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, T / T, D / A
Yetenek temini: 50 adet / ay
Detay Bilgi
Türü: İnteraktif oyunlar Garanti: 12 ay
Gerilim: 220V Adı: kat interaktif oyunlar
Ürün adı: vr oyun ekipmanları Platform: Elektrik platformu
Kullanım: Tema Parkı, alışveriş merkezi, park vb. Oyuncu: Çok
Vurgulamak:

9d action cinema

,

9d virtual reality cinema


Ürün Açıklaması

Yenilik Vr Bahçesi Ekipmanları Çok Etkileşimli Zemin Oyunları ProjeksiyonEtkileşimli projeksiyon, kızılötesi algılama, hareket yakalama, görüntü tanıma, basınç algılama ve diğer etkileşimli teknolojileri kullanarak, geleneksel çocuk oyun alanı kum havuzuyla birlikte, güçlü bir etkileşimli deneyime sahip tamamen yeni bir teknoloji odaklı kum havuzu oluşturmak için.

Çocuklar kumu kum üzerinde bir oyuncak kürekle oynadıklarında, yukarıdaki projeksiyon, çocukların şeklindeki sabit farklı kumları hesaplayacak ve farklı kum efektleri gösterecektir. Yığının yüksek yerleri pik olarak kabul edilecekse veya yığının düşük yerleri mavi su akışı olarak kabul edilecekse, etkisi oldukça büyülüdür.

Ürün adı Intereative oyunu
Boyut L2000 * W3000mm
Ağırlık 15kg
Voltaj 220V
Güç 0.45kw
azami yük Zemin yatağı
Gerekli Alan 10 metrekare
İçin uygun 3 yaşında

Çocuklar İçin Yer Projeksiyon Oyunlarının Özelliği

1. Çocuklar oyun oynarken doğa, çocukların eğlenceli oyun kum karşılamak için öğrenin.

2. Rekreasyonda kum rengini ve su akışını değiştirerek kum hakkında bilimsel bilgi aktarabilir. Zeka, etkileşim ve eğlenceyi bütünleştirir.

3. Somatosensoriyel projeksiyon ve gerçek nesnenin kombinasyonuna dayanan kum fantezi, tüm çocukların kum oynamak gibi olduğunu düşünür, böylece çocuklar el koordinasyonunu uygulamak, ellerin kaslarının gelişimini teşvik etmek ve duygusal tatmin elde etmek için kum kürekleyebilir, ve ayrıca kumun doğasını hissedebilir, öğrenmeyi geliştirebilir.

Intereative oyunun avantajı

1. Basit oynamak ve son derece etkileşimli, çocuklar için özelleştirilmiş dinamik bir interaktif oyun.
2. Şaşırtıcı interaktif deneyim, uzuvlar sanal sahne ile yakından temasa geçebilir ve ebeveynler de ona entegre edilebilir ve ailenin sevincini paylaşabilir.
3. Oyun çok oyunculu açık bir oyundur, çocuklar her zaman katılabilir ve oynayabilir!
4. Kum havuzlarının eğlence ve etkileşimini artıran ve kum havuzlarının değerini artıran etkileşimli kum havuzları oluşturmak için geleneksel kum havuzlarını birleştirmek.
5. kullanarak entegre şasi, basit ve rahat kurulum, küçük ayak izi, daha istikrarlı sistem performansı, maliyet tasarrufu ve kurulum süresi


hizmetlerimiz
1. Provide deneyimli iş yönetimi ve müşteriler için servis sonrası nitelikli

2. Müşterileri düzenli olarak takip edin ve pazarlama bilgilerini müşterilere geri verin

Zengin deneyimler ve müşterileri ile stratejik ilişkiler dayanarak

4. sağlamak için komple çözüm sağlamak zemin veya eğlence parkı, yer seçimi dahil, tasarımı, dekorasyon, rutin yönetimi. Sonrası servis ve böylece.

Şirketimiz

Movie Power, fabrikayı yönetmek için ISO9001 ve 5S standardına göre 10.000 metrekare atölye ve 1000 metrekare showroom'a sahiptir. Her zaman kalite ve hizmetin iş dünyasındaki en önemli faktörler olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, üstün ürünlere odaklanıyoruz ve mükemmel hizmetler sunuyoruz ve satış sonrası hizmetten 24 saat sonra sadece bir fabrika sözü veriyoruz.
Ürünün ana parçası olan elektrikli platformumuz zaten 5 milyon ömür boyu test yapıyor. Tüm ürünler için çok sayıda yüksek teknoloji patenti, CE sertifikası ve güvenlik testi raporu aldık.
VR ve Sinema ürünlerimiz dünyanın farklı pazarlarında yaygın olarak kullanılmaktadır ve popülerdir. ABD, Avrupa, Güney Amerika, Orta Doğu, Avustralya, Asya ve Afrika gibi. Tema Parkı, Arcade Oyun merkezi, Alışveriş Merkezi ve Müze alanlarında başarılı bir şekilde hakim olun.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365