products

Kapalı Oyun Alanı Ar Projektör L1320 * W1020 * H2484mm Sanal Gerçeklik Simülatörü

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: AR Kum Tablası
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: 4200
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 50 adet / ay
Detay Bilgi
tip: İnteraktif Zemin Oyunları Garanti: 12 ay
Voltaj: 220V Malzeme: ÇELİK
kullanım: Tema Parkı, Oyun merkezi ad: çocuklar kapalı oyun alanı
Film Miktarı: 50 PARÇA Yükleme kapasitesi: Zemin yatağı
warrnaty: 12 ay boyut: L1320 * W1020 * H2484mm
Vurgulamak:

virtual world simulator

,

virtual reality machine


Ürün Açıklaması

Çocuklar Kapalı Oyun Alanı Ar Projektör Çok Oyunculu Interaktif Sihirli Oyun Kum Kutusu

 


 

Real-time enhancement of sand projection and sand box by augmented reality technology makes the entire sand table completely "live". Artırılmış gerçeklik teknolojisi ile kum projeksiyonunun ve kum kutusunun gerçek zamanlı olarak geliştirilmesi, tüm kum masasını tamamen "canlı" hale getirir. It can simulate the terrain changes in the sand table area, the natural environment changes such as volcanic rivers, and the differences throughout the year. Kum tablası alanındaki arazi değişikliklerini, volkanik nehirler gibi doğal çevre değişikliklerini ve yıl içindeki farklılıkları simüle edebilir. It can also be used with building blocks, fish and other props to give children a new interactive experience. Çocuklara yeni bir interaktif deneyim sunmak için yapı taşları, balık ve diğer aksesuarlar ile de kullanılabilir.

 

Ürün adı Etkileşimli projektör
Boyut L1320 * W1020 * H2484mm
Ağırlık 80kg
Güç 0.5kw
Voltaj 220V
azami yük Zemin yatağı
oyuncu

Çok

kullanım Tema parkı, Oyun merkezi
Garanti 12 ay

 

Kapalı Oyun Alanı Ar Projektör L1320 * W1020 * H2484mm Sanal Gerçeklik Simülatörü 0

AR Masa Projeksiyon Özelliği

1. küçük ayak izi, yüksek verimlilik ve yüksek gelir
2.Interactive, öğrenmek için öğrenme, aynı anda birden fazla kişi destekleyebilir
3. kendi küçük dünya oluşturmak için DIY sahne tasarımı ve anjiyografi için özel sahne kullanın
4.Eğlence ve öğrenmenin ikili rolüne sahip olun, çocukların ilgisini teşvik edin, yaratıcılığı geliştirin ve ekip çalışması yeteneğini geliştirin

 

 

 

Uygulama

Çocuk oyun alanları, ebeveyn-çocuk aktiviteleri, multimedya coğrafya öğretim laboratuvarları, bilim müzeleri, çocuk bilim eğlence merkezleri, eğitim kurumları, anaokulları ve diğer multimedya interaktif mekanları için uygundur.

 

 

Satış sonrası destek

1. Kurulum
Yükleme ve test etmeyi öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.
B.Bunu göstermek için size diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.
Kurulumu tamamlamak için teknisyenimizi bulunduğunuz yere gönderin.

 

2. Garanti
Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. Size 24 saat çevrimiçi bakım hizmeti sunacağız ve projeksiyon ekranı ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç hasarlı anahtar parçaları ücretsiz olarak tedarik edeceğiz.

 

3. Filmler
Profesyonel ekibimiz filmler üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 1-2 yeni film güncelleyebiliyoruz.

 

4. Tasarım
We have our professional designer, can supply and design the ticket and room decoration for you. Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet ve oda dekorasyonunu tedarik edebilir ve tasarlayabiliriz. Help you to do advertisements attracting more people and win the market. Daha fazla insanın ilgisini çeken ve piyasayı kazanan reklamlar yapmanıza yardımcı olun.

Kapalı Oyun Alanı Ar Projektör L1320 * W1020 * H2484mm Sanal Gerçeklik Simülatörü 1

 

Hakkımızda

Guangzhou Film Güç Technology Co, Ltd Ar-Ge ve VR • 5D hareket teknolojisi uygulamasına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirketin "VR eğlence ekipmanları" ve "5D dinamik sinema ekipmanları" ağırlıklı olarak pan-eğlence, gayrimenkul, turizm ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır .

Geçtiğimiz 11 yıl içinde 60'dan fazla patent, faydalı model, ürün tasarımı, yazılım telif hakkı tescil belgesi, CE ihracatı, ROHS vb.

Customers from 30 countries and 5 regions, our company has more than 400 dynamic cinemas and more than 1,000 VR offline domestic and international cinemas and large theme parks.The company has the full industry chain service capability, providing customers with one-stop VR entertainment profit plan for strategy, installation and operation. 30 ülkeden ve 5 bölgeden gelen müşterilerimiz, 400'den fazla dinamik sinemaya ve 1.000'den fazla VR çevrimdışı yerli ve uluslararası sinemaya ve büyük tema parklarına sahiptir. strateji, kurulum ve operasyon planı. Movie Power is looking forward to cooperating with you to create a bright future in the field of VR•5D motion technology! Movie Power, VR • 5D hareket teknolojisi alanında parlak bir gelecek yaratmak için sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!

 

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365