products

Jetonlu Çocuk Vr Oyunları Sihirli Boyama Balık İnteraktif Oyun Makinesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: MP-Çocuk boyama
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: 6100
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: 7 gün
Ödeme koşulları: L / C, D / A, T / T
Yetenek temini: aylık 50pcs
Detay Bilgi
tip: Çocuk interaktif oyun makinesi Garanti: 12 ay
Voltaj: 220V Malzeme: ÇELİK
kullanım: Tema Parkı, Oyun merkezi ad: İnteraktif oyunlar
platform: Elektrik sistemi Ürün adı: Çocuklar vr oyunları
oyuncu: 1/2/4 oyuncu ve daha fazlası Yükleme kapasitesi: 100kg
Vurgulamak:

virtual world simulator

,

virtual reality machine


Ürün Açıklaması

 

 

Çok boyutlu ebeveyn-çocuk etkileşimi sayesinde çocukların renk algısı, çok boyutlu mekansal biliş, yenilikçi keşif, sorumluluk ve sevgi bakımı kapsamlı yeteneği kapsamlı bir şekilde geliştirilebilir ve çocuklar için deniz dünyasını keşfetmek için en eğlenceli ve eğlenceli oyun.

Mainly for children aged 3-12, it is the industry's first innovative parent-child interactive game to achieve painting fish and playing fish and VR fishing. Temelde 3-12 yaş arası çocuklar için, boyama balık elde etmek ve balık ve VR balıkçılık oynamak endüstrinin ilk yenilikçi ebeveyn-çocuk interaktif oyunudur. You can choose to take photos and take them away. Fotoğraf çekip götürmeyi seçebilirsiniz. It also increases the value-added income for the operators while satisfying the user's permanent desire to remember. Ayrıca, kullanıcının kalıcı hatırlama arzusunu tatmin ederken, operatörler için katma gelirini de arttırır. It is also possible to synchronize VR interactive fishing, which greatly enhances the interactive and interesting game. Ayrıca interaktif ve ilginç oyunu büyük ölçüde geliştiren VR interaktif balıkçılığı senkronize etmek de mümkündür.

VR küçük ressam oyunu sadece eğlenceyi garanti etmekle kalmaz, aynı zamanda çok boyutlu sanal dünyadaki çocuklara gıda, çöp ve tıbbi ürünlerin doğru kullanımını ayırt etmelerine yardımcı olur ve çocuklar için doğru bir sosyal görünüm oluşturur.

 

Jetonlu Çocuk Vr Oyunları Sihirli Boyama Balık İnteraktif Oyun Makinesi 0

 

Ürün adı Etkileşimli projektör
Boyut L3200 * W800 * H950mm
Ağırlık 100kg
Güç 0.8KW
Voltaj 220V
azami yük 100kg
kullanım Tema parkı, Oyun merkezi
Garanti 12 ay
Malzeme Çelik

 

İnteraktif oyunların özelliği
1. VR ile ilk işbirliği, boyama balık + VR balıkçılık, karşılıklı promosyon, eğlenceli etkileşim ve geliri artırmak
2.Tablet, joystick, düğme, kızılötesi dörtlü etkileşim, komut keşfi, eğlence ve yükseltme
3. yabancı kırmızı dokunmatik sensör veya okyanus topu vurur ekran, ebeveyn- çocuk oyun, aile etkileşimi
4. ebeveyn-çocuk etkileşimi, eğlence ve eğitim
5.baskı fotoğrafları alınabilir

 

Jetonlu Çocuk Vr Oyunları Sihirli Boyama Balık İnteraktif Oyun Makinesi 1

 

Neden bizi tercih

1.9D VR Sanal Gerçeklik Deneyimi, ilk olarak Çin'de Movie Power tarafından piyasaya sürülen yeni bir üründür.
2. Compared to Chinese suppliers, Movie Power is the only manufacturer own 9D VR Virtual Reality Experience. 2. Çinli tedarikçiler ile karşılaştırıldığında, Film Güç tek üretici kendi 9D VR Sanal Gerçeklik Deneyimi. After a year of research and development, 9d VR cinema by Movie Power is already a mature product. Bir yıllık araştırma ve geliştirmeden sonra, Movie Power'ın 9d VR sineması zaten olgun bir üründür.
3. Our powerful R&D team is technicial assurance: 9d technology, product quality, movies update. 3. güçlü r & d ekibi teknik güvence: 9d teknoloji, ürün kalitesi, film güncelleme. Our professional after-sale service team is your support. Profesyonel satış sonrası servis ekibimiz desteğinizdir.
4. Compared to foreign suppliers, our price is more competitive. 4. yabancı tedarikçiler ile karşılaştırıldığında, bizim fiyat daha rekabetçi. It brings great business opportunity to investors wants to invest this project, and lack of money. Bu projeye yatırım yapmak isteyen yatırımcılara büyük iş fırsatı ve para eksikliği getiriyor.
5. Profit guarantee plan. 5. Kâr garanti planı. We will provide you formulate development strategies and intervention point, and design of your investment. Size geliştirme stratejileri ve müdahale noktası ile yatırımınızın tasarımını formüle edeceğiz. You are not a person in battle. Savaşta bir kişi değilsin.
6. Biz kaliteli ürünler sunmak için söz veriyorum birinci sınıf kalite, güzel hizmet ve tüm taleplerini karşılayacak uygun fiyatlarla.

 

 

Guangzhou Film Güç Technology Co, Ltd Ar-Ge ve VR • 5D hareket teknolojisi uygulamasına odaklanan yüksek teknoloji ürünü bir kuruluştur. Şirketin "VR eğlence ekipmanları" ve "5D dinamik sinema ekipmanları" ağırlıklı olarak pan-eğlence, gayrimenkul, turizm ve benzeri alanlarda kullanılmaktadır .

Geçtiğimiz 11 yıl içinde 60'dan fazla patent, faydalı model, ürün tasarımı, yazılım telif hakkı tescil belgesi, CE ihracatı, ROHS vb.

Customers from 30 countries and 5 regions, our company has more than 400 dynamic cinemas and more than 1,000 VR offline domestic and international cinemas and large theme parks.The company has the full industry chain service capability, providing customers with one-stop VR entertainment profit plan for strategy, installation and operation. 30 ülkeden ve 5 bölgeden gelen müşterilerimiz, 400'den fazla dinamik sinemaya ve 1.000'den fazla VR çevrimdışı yerli ve uluslararası sinemaya ve büyük tema parklarına sahiptir. strateji, kurulum ve operasyon planı. Movie Power is looking forward to cooperating with you to create a bright future in the field of VR•5D motion technology! Movie Power, VR • 5D hareket teknolojisi alanında parlak bir gelecek yaratmak için sizinle işbirliği yapmayı dört gözle bekliyor!

 

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365