products

Simulador Hareket Koltukları 100 Adet 4D Sinema Ekipmanları

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE
Model numarası: 4 D sinema Ekipmanı
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık plastik, karton ve dışında ahşap ambalaj içinde hava
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
Ürün adı: 4d Sinema Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb
platform: 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem filmler: 100'den fazla parça
Koltuklar: 20-50 koltuk veya özelleştirilmiş kullanım: Eğlence / Tema Parkı / Alışveriş Merkezi, vb
Kapasite: 20-200 koltuk sertifika: CE Sertifikası
Ekran boyutu: 150-400 inç veya özelleştirilmiş
Vurgulamak:

4d driving simulator

,

4d dynamic cinema


Ürün Açıklaması

Diğer Eğlence Parkı Ürünleri Simulador Hareket Koltukları 4d Sinema Ekipmanları

 

 

4D DİNAMİK SİNEMA NEDİR?

4D Cinema is based on the traditional three-dimensional cinema. 4D Sinema, geleneksel üç boyutlu sinemayı temel alır. Compared with other cinema, it is believed that the current special effects cinema has the features and advantages of prominent theme, realistic effect, high technology content, strong visual and sensory impact, etc. With the development of entertainment technology and the demand of the entertainment market, people not only introduce special effects such as vibration, falling, blowing, water spraying, scratching, and sweeping the legs into 3D cinema, but also carefully design the effects such as smoke, rain, photoelectric, air bubbles, smell and odors according to the scene of the film. Diğer sinema ile karşılaştırıldığında, mevcut özel efektler sinemasının öne çıkan tema, gerçekçi etki, yüksek teknoloji içeriği, güçlü görsel ve duyusal etki vb. Özelliklerine ve avantajlarına sahip olduğuna inanılmaktadır. Eğlence teknolojisinin gelişimi ve eğlencenin talebi ile Pazar, insanlar sadece titreşim, düşme, üfleme, su püskürtme, çizilme ve bacakları 3D sinemaya süpürme gibi özel efektleri tanıtmakla kalmaz, aynı zamanda duman, yağmur, fotoelektrik, hava kabarcıkları, koku ve koku gibi etkileri de dikkatlice tasarlar. filmin sahnesine. This is the popular 4D cinema nowadays that gives users a unique experience. Bu, günümüzde kullanıcılara benzersiz bir deneyim sunan popüler 4D sinema.

Simulador Hareket Koltukları 100 Adet 4D Sinema Ekipmanları 0

Ürün adı 4d sinema
Güç 3.75kW, 220V
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 20-200 koltuk veya özelleştirilmiş
Özel efektler Yağmur, kar, kabarcık, yıldırım, rüzgar, sis, koku, yangın
filmler 100 adet güncelleme 2 film / ay
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
Uygulama Alışveriş merkezi, kapalı oyun alanı, tema parkı

 

Film Gücünün Avantajı?

A. 10 yıldan fazla hareket simülatörü deneyimine dayanmaktadır.
Platform 8,000,000 kattan fazla dayanıklı teste sahiptir, 8 yıla eşit ömür.
Doğrudan üretici, mükemmel hizmet ile en düşük fiyat.
D. All-around Pazarlama ve satış sonrası programı.
E. profesyonel dış ticaret departmanı 24 saat çevrimiçi hizmet.
F. profesyonel ekibi tüm dünyada müşterilerine teknik destek sunuyor.
G.tüm sinema sistemi ekipmanları geçti CE SGS TÜV sertifikası

 

Servisimiz

Tiyatro planlama, inşaat, açılış rehberlik desteği dahil olmak üzere genel tiyatro projesi operasyon planının sağlanması

 

Film Gücü Hakkında

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

Simulador Hareket Koltukları 100 Adet 4D Sinema Ekipmanları 1

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365