products

3d 4d 5d 6d Sinema Tiyatrosu Filmi 3.75KW Hareket Koltuğu Koltuğu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE
Model numarası: 4 d sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık plastik, karton ve dışında ahşap ambalaj içinde hava
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Moneygram
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
ad: 7d sinema Özel efekt: yıldırım, yağmur, rüzgar vb
platform: 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem güç: 3.75kw
Ses sistemi: Profesyonel surround ses sistemi Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası servis
sertifika: CE Sertifikası Garanti: 12 ay
alan: 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m Kapasite: 20-200 koltuk
Vurgulamak:

4d driving simulator

,

4d dynamic cinema


Ürün Açıklaması

Özel Efekt 3d 4d 5d 6d Sinema Tiyatrosu Film Hareket Sandalye Koltuk Sistemi

 

Dört boyutlu film olarak da bilinen 4D Sinema, yeni bir konsept, yeni bir teknolojidir, aynı zamanda ürünün daha fazla dönüşümü ve yükseltilmesinden sonra sıradan sinemalar ve 3D sinemalar için de geçerlidir.
D in 3D stereo film on the basis of the addition of vibration, wind, rain, lightning and other special effects, so that the experience in watching 4D film can get audio-visual sniffing and other all-round feelings, and create an immersive, thrilling feeling. 3D stereo filmde D, titreşim, rüzgar, yağmur, yıldırım ve diğer özel efektlerin eklenmesine dayanarak, 4D filmi izleme deneyiminin görsel-işitsel koklama ve diğer çok yönlü duyguları alabilmesi ve sürükleyici bir etki yaratması, heyecan verici bir duygu. The United States was the first country to experience 4D movies, such as Spider-Man, leap California and so on, all using the way of 4D movies. ABD, Spider-Man, Leap California gibi 4D filmleri deneyimleyen ilk ülke oldu ve hepsi 4D filmlerini kullanıyor. With the wide application of three-dimensional software in the production of stereo film, 4D film in the domestic has also been rapid development, screen effect and field stunt production level has made great progress, has been in Shenzhen, Guangzhou, Shanghai, Beijing, Chengdu and other places in the emergence of dozens of 4D cinemas. Stereo film üretiminde üç boyutlu yazılım geniş uygulama ile, yerli 4D film de hızlı gelişme, ekran etkisi ve alan dublör üretim seviyesi büyük ilerleme kaydetti, Shenzhen, Guangzhou, Şangay, Pekin, Chengdu ve düzinelerce 4D sinema ortaya çıkması.
Bu sinemaların çoğu, deneyim tarafından derinden sevilen çeşitli tema parklarında, popüler bilim mekanlarında ortaya çıkıyor

 

Ürün adı 4d sinema
Kapasite 20-200 koltuk
Grup koltukları Grupta 2-6 koltuk
Hareket Koltuğu Etkisi Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler
alan 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m
Ekran boyutu 150-400 inç veya özelleştirilmiş
filmler 100 adet güncelleme 2 film / ay
sertifika ISO CE TÜV SGS
Uygulama

Tiyatrolar, tema parkları ve oyun alanları

3d 4d 5d 6d Sinema Tiyatrosu Filmi 3.75KW Hareket Koltuğu Koltuğu 0

 

NEDEN FİLM GÜCÜNÜ SEÇİN?

Sürükleyici Deneyimin Yaratıcısı olarak Film Gücü, 11 yılı aşkın bir süredir dinamik hareket ürünlerinde uzmanlaşan 4D'nin nasıl kullanılacağını daha iyi biliyor
dinamik hareket sinema için daha eğlenceli oluşturmak ve Dinamik kontrol teknolojisi senkronizasyon seviyesine ulaşır.

 

 

Satış sonrası servis:

Donanım için 12 ay garanti, yazılım için Yaşam süresi hizmeti;
Sorununuzu verimli bir şekilde çözmek için profesyonel satış sonrası ekip.

 

Movie Power Şirket Bilgileri

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365