products

Dinamik Sandalye Elektrikli 150 Adet 4D Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: Sinema Salonu 4D Sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık plastik, karton ve dışında ahşap ambalaj içinde hava
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
madde: 9d sinema filmi Özel efekt: Yağmur, rüzgar vb
platform: 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem filmler: 150 adet güncelleme 2 film / ay
tip: Sinema ekipmanları kullanım: Eğlence / Oyun Parkı / Alışveriş Merkezi
Garanti: 12 ay Kapasite: 12-200 Koltuk
Uygulama: Turist doğal spot, okul bilim ve eğitim, sergi
Vurgulamak:

4d driving simulator

,

4d dynamic cinema


Ürün Açıklaması

Film Gücü 9D Dinamik Sandalye Elektrikli Sinema Salonu 4D Sinema

 

With the popularity of 3D movies, 4D movies also follow, 4D film is also called four-dimensional film, he is through the surrounding special effects of environmental simulation simulation in 3D stereo film based on the composition of a new type of film and television products. 3D filmlerin popülaritesi ile 4D filmleri de takip ediyor, 4D filme de dört boyutlu film deniyor, yeni bir film ve televizyon ürününün kompozisyonuna dayanan 3D stereo filmde çevresel simülasyon simülasyonunun çevreleyen özel efektleri sayesinde . But in a true geometric sense, it is not really four-dimensional space, the effect of this film is through the chair shock, water spray, blowing, foam, smell and other auxiliary methods to achieve the effect, giving people a kind of their own experience in the plot. Ama gerçek bir geometrik anlamda, gerçekten dört boyutlu bir alan değil, bu filmin etkisi, sandalye şoku, su spreyi, üfleme, köpük, koku ve diğer yardımcı yöntemler aracılığıyla, etkiyi elde etmek için insanlara bir çeşit arsada kendi deneyimi.

 

The 4D dynamic seat contains the stunt effects made by computer control according to the film's storyline: Falling, shaking, spraying water, patting legs, respectively. 4D dinamik koltuk, filmin hikayesine göre bilgisayar kontrolü tarafından yapılan dublör efektlerini içerir: Sırasıyla Düşme, sallama, su püskürtme, bacak okşama. Another with carefully designed smoke, rain, electronics, bubbles, sets and so on to introduce 3D film and television, thus mobilizing the audience vision, hearing, touch, smell and other all-round feelings.Let the audience really into the film plot, experience immersive, dreamlike feelings. Dikkatle tasarlanmış duman, yağmur, elektronik, kabarcıklar, setler vb.İle bir diğeri, 3D film ve televizyonu tanıtmak, böylece izleyici vizyonunu, işitme, dokunma, koku ve diğer çok yönlü duyguları harekete geçiriyor. sürükleyici, rüya gibi duygular yaşayın.

 

madde Sinema Salonu 4D Sinema
platform 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem
Grup koltukları Grupta 2-6 koltuk
Kapasite 12-200 Koltuk
alan 50-400 metrekare
Hareket Koltuğu Etkisi Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler
Ekran boyutu 55 inç veya özelleştirme
Özel efekt Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb
filmler 150 adet güncelleme 2 film / ay
Uygulama Turist doğal spot, okul bilim ve eğitim, sergi

Dinamik Sandalye Elektrikli 150 Adet 4D Sinema 0

 

Film Gücü Bilgileri

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Dinamik Sandalye Elektrikli 150 Adet 4D Sinema 1

hizmetlerimiz

1. Kurulum
Yukarıdaki ambalaj gösterisi gibi paket ile tam set göndereceğiz. Kurulum gerek

2. nasıl kullanılır
Göstermek için size diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.
3.Warranty

Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. Size 24 saat çevrimiçi bakım hizmeti sunacağız ve projeksiyon ekranı ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç hasarlı anahtar parçaları ücretsiz olarak tedarik edeceğiz.
4.9D Filmleri
Profesyonel ekibimiz film üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 2-3 yeni film güncelleyebiliyoruz.
5.Design

We have our professional designer, can supply and design the ticket and room decoration for you. Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet ve oda dekorasyonunu tedarik edebilir ve tasarlayabiliriz. Help you to do advertisements attracting more people and win the market. Daha fazla insanın ilgisini çeken ve piyasayı kazanan reklamlar yapmanıza yardımcı olun.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365