products

Orman Teması Interactive Motion 4D Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 4d sinema makinesi
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık plastik, karton ve dışında ahşap ambalaj içinde hava
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: T/t, western union, l/c
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
Ürün adı: 4d film tiyatro sandalyeleri Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler
Koltuk Grubu: Grupta 2-6 koltuk Kapasite: 20-200 koltuk
alan: 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m Ekran boyutu: 150-400 inç veya özelleştirilmiş
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
Garanti: 12 ay
Vurgulamak:

4d driving simulator

,

4d dynamic cinema


Ürün Açıklaması

Orman Teması 4d 5d Tiyatro Filmi Güç Etkileşimli Hareket Koltukları Sinema Koltukları

 

Special effects cinema is based on the traditional three-dimensional cinema. Özel efektler sineması, geleneksel üç boyutlu sinemaya dayanır. Compared with other cinema, it is believed that the current special effects cinema has the features and advantages of prominent theme, realistic effect, high technology content, strong visual and sensory impact, etc. According to the developments of special effects cinema for the recent years, it can roughly to be divided into, 4D cinema, dynamic cinema, ball screen cinema, flying cinema, 360 degree ring screen cinema and interactive cinema. Diğer sinema ile karşılaştırıldığında, mevcut özel efektler sinemasının öne çıkan tema, gerçekçi etki, yüksek teknoloji içeriği, güçlü görsel ve duyusal etki vb. Özelliklerine ve avantajlarına sahip olduğuna inanılmaktadır. , kabaca bölünebilir, 4D sinema, dinamik sinema, top ekran sinema, uçan sinema, 360 derece halka ekran sinema ve interaktif sinema.

 

Ürün adı 4d sinema hareket koltuğu
platform 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler
Grup koltukları Grupta 2-6 koltuk
Kapasite 20-200 koltuk
alan 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m
Özel efekt Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb
filmler 100 adet güncelleme 2 film / ay
sertifika ISO CE TÜV SGS
Hizmet 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
Uygulama Kapalı oyun alanı, eğlence parkı

Orman Teması Interactive Motion 4D Sinema 0

 

4D DİNAMİK SİNEMA UYGULAMA

Movie Power can customize cinema with different themes according to different customer and business place. Movie Power, farklı müşteri ve iş yerlerine göre farklı temalarla sinemayı özelleştirebilir. Such as Ocean, Earthquake and Popular Science Theme Cinema for indoor playground, amusement park, and so on. Okyanus, deprem ve popüler bilim tema sinema gibi kapalı oyun alanı, eğlence parkı, vb. The seats number could be customized from 20-200 seats. Koltuk sayısı 20-200 koltuktan özelleştirilebilir.

 

 

FİLM GÜCÜ HAKKINDA
Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Orman Teması Interactive Motion 4D Sinema 1

 

Neden bizi tercih?

 

1. zamanında teslimat;
2.Clients all over the world. 2. tüm dünyada Müşterilerimiz. We are the one you can trust ; Güvenebileceğiniz kişiyiz;
3. paslanmaz, cam elyaf ve paslanmaz çelik;
5. biz üreticisi, yani ürünler tüm fabrika doğrudan;
6. rekabetçi fiyat ile Sıkı kalite kontrol;
7. çekici tasarım ve çeşitli stilleri;
8. mükemmel satış sonrası servis;
9.Sertifika: ISO 9001 ve CE

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365