products

Movie Power Theme Park Hareket Sineması 4D Sinema Salonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE
Model numarası: 4 d sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L/c, T/T, Moneygram
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
ad: 4d Sinema Özel efekt: yıldırım, yağmur, rüzgar vb
platform: 3 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem güç: 3.75kw
Ses sistemi: Profesyonel surround ses sistemi sertifika: CE Sertifikası
Garanti: 12 ay alan: 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m
Kapasite: 20-200 koltuk
Vurgulamak:

4d theater system

,

4d driving simulator


Ürün Açıklaması

Film Güç Tema Parkı 4d Sinema Sistemi Hareket Sinema Koltukları

 

Stereoskopik algılamaya dayanan dinamik 4D tiyatro, dinamik koltuklar ve çok yönlü özel efektler ekleyerek izleyicilerin beş açıdan heyecan verici efektler elde etmelerini sağlar: hayranların en son ve en fantastik deneyimi gerçekten deneyimleyebilecek işitme, görme, koku, dokunma ve dinamikler Teknik özellikler 4D hareketli sinema sistemi


Bu sinemaların çoğu, deneyim tarafından derinden sevilen çeşitli tema parklarında, popüler bilim mekanlarında ortaya çıkıyor

 

4D 5D 7D 9D xD sinema neden bu kadar popüler?
Because it's a new landmark in the world. Çünkü dünyada yeni bir dönüm noktası. People always show great interest in new things. İnsanlar her zaman yeni şeylere büyük ilgi gösterirler. And it's also because of its flexible investment mode and quick return. Ayrıca esnek yatırım modu ve hızlı geri dönüşü nedeniyle.
Tek kelimeyle: küçük risk, yüksek karlılık

 

Ürün adı 4d sinema
Kapasite 20-200 koltuk
Grup koltukları Grupta 2-6 koltuk
Hareket Koltuğu Etkisi Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler
alan 50-400 ㎡ yükseklik 3-6 m
Ekran boyutu 150-400 inç veya özelleştirilmiş
filmler 100 adet güncelleme 2 film / ay
sertifika ISO CE TÜV SGS
Uygulama

Tiyatrolar, tema parkları ve oyun alanları

Hizmet 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
paket Kabarcık paketi + wellpappe + streç filmler + ahşap çerçeve

 

Movie Power Theme Park Hareket Sineması 4D Sinema Salonu 0

 

NEDEN FİLM GÜCÜNÜ SEÇİN?

Sürükleyici Deneyimin Yaratıcısı olarak Film Gücü, 11 yılı aşkın bir süredir dinamik hareket ürünlerinde uzmanlaşan 4D'nin nasıl kullanılacağını daha iyi biliyor
dinamik hareket sinema için daha eğlenceli oluşturmak ve Dinamik kontrol teknolojisi senkronizasyon seviyesine ulaşır.

 

Uygulama

Tiyatrolar, tema parkları ve oyun alanları vb.

 

 

Şirket Bilgisi

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365