products

Dinamik Kaynak 3.75KW 7D Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7 d sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
tip: 5D 7D 9D 12D Sinema Garanti: 12 ay
platform: Elektrikli 3 Serbestlik Dereceli Platform güç: 3.75kw
kullanım: Eğlence / Oyun Parkı / Alışveriş Merkezi Ürün adı: 7d sinema
Koltuk Grubu: 6-10 kişilik grup boyut: L1840 * W2335 * H2000MM
Vurgulamak:

7D motion cinema

,

7d interactive theater


Ürün Açıklaması

Dinamik Kaynak 7d Film Elektrikli Hareket Tiyatro Oyunları Sistem Sandalyeleri

 

Game Machine 7D Sinema: Şaşırtıcı, dinamik, maceracı, heyecan verici, şok edici.
Fully surpass the vivid experience of 3D and various senseless sensory effects. 3D'nin canlı deneyimini ve çeşitli anlamsız duyusal efektleri tamamen aşın. Through the integration of lightning, rain,snowflakes, bubbles, fragrances and other environmental effects, with the 5D motion picture, you can experience all the details of the film theme and create an immersive experience. Şimşek, yağmur, kar taneleri, kabarcıklar, kokular ve diğer çevresel etkilerin 5D sinema filmi ile entegrasyonu sayesinde film temasının tüm ayrıntılarını deneyimleyebilir ve sürükleyici bir deneyim yaratabilirsiniz.

The unique dynamic performance of the seat in the 7D seat allows the audience to feel the effects of bumps, tremors, and ups and downs. 7D koltuktaki koltuğun benzersiz dinamik performansı, kitlenin çarpma, titreme ve iniş çıkışların etkilerini hissetmesini sağlar. Audience effects are especially noticeable when viewers watch adventure films and horror films. İzleyici efektleri özellikle izleyiciler macera filmlerini ve korku filmlerini izlediğinde fark edilir. For example, the audience is watching a roller coaster film. Örneğin, seyirci bir roller coaster filmi izliyor.

The seats can make the audience feel ups and downs and fly up and down. Koltuklar izleyicilerin iniş ve çıkışlarını hissettirip yukarı ve aşağı uçabilir. In the virtual world of the film, the mountains can be seen, and inside the room, they can experience the thrill of speeding through the mountains. Filmin sanal dünyasında dağlar görülebilir ve odanın içinde, dağlarda hızlanma heyecanını yaşayabilirler.

 

Dinamik Kaynak 3.75KW 7D Sinema 0

 

Ürün adı 7d sinema
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

Game 7d Cinema Equipment For Sale Dynamic platform from Movie Power can accurately simulate forward, backward,left, right, fall, bumps, hair, water, sweep legs, poke back, shock stocks and other actions. Satılık Oyun 7d Sinema Ekipmanları Film Gücü dinamik platformu doğru ileri, geri, sol, sağ, sonbahar, darbelere, saç, su, süpürme bacakları, poke geri, şok stokları ve diğer eylemleri simüle edebilir. When the following scenes appear in the movie, you will experience the corresponding effects. Filmde aşağıdaki sahneler görüntülendiğinde, karşılık gelen efektlerle karşılaşırsınız. For example: the film plot when the car left or right turn, the seat will make the corresponding action; Örneğin: araba sola veya sağa döndüğünde film çizilir, koltuk ilgili eylemi yapar; when the film plot falls from up to down, the chair will simulate a quick down. film arsa yukarıdan aşağıya düştüğünde, sandalye hızlı bir aşağıya benzetim yapar. This series of movie plot dynamic seats can be simulated and fully synchronized! Bu film dizisi dinamik koltuk serisi simüle edilebilir ve tamamen senkronize edilebilir!

 

 

Şirket Bilgisi

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Dinamik Kaynak 3.75KW 7D Sinema 1

 

Ambalajlama & Paketleme

Hava kabarcığı plastik içinde ve güçlü kontrplak ambalaj dışında. Onaylandıktan sonra 30-45 iş günü içinde özelleştirilmiş ürünler Teslimat.

 

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365