products

Özel Efektler Sistem Simülatörü 7D Sinema Projesi

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 7 d sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi:
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
madde: 7D Sinema Sistemi platform: Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Kapasite: 1-500 koltuk
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
Koltuk Grubu: Grupta 2-6 koltuk Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze alan: 200-500 ㎡
Garanti: 12 ay
Vurgulamak:

7D motion cinema

,

7d interactive theater


Ürün Açıklaması

Yüksek Teknoloji Kurumsal Özel Efektler Sistem Simülatörü 7d Sinema Projesi

 

7D interactive cinema has many functions. 7D etkileşimli sinemanın birçok işlevi vardır. The audience can not only watch the previous 3D, 4D, 5D movies, but also play exciting 7D interactive movies. Seyirciler sadece önceki 3D, 4D, 5D filmleri izlemekle kalmaz, aynı zamanda heyecan verici 7D etkileşimli filmler de oynatabilir. You can also play 3D shooting experience hall and 3D game arena. Ayrıca 3D çekim deneyim salonu ve 3D oyun arenası oynayabilirsiniz. Equivalent to the consolidation of six stores into one. Altı mağazanın bir araya getirilmesine eşdeğerdir. Just like the protagonist of a movie, you can carry out real and exciting PK and your every move is completely related to the progress of the movie, so that you can enjoy it Tıpkı bir filmin kahramanı gibi, gerçek ve heyecan verici bir PK gerçekleştirebilirsiniz ve her hareketiniz filmin ilerlemesiyle tamamen ilişkilidir, böylece filmin tadını çıkarabilirsiniz

 

The 7D Interactive Movie is a dynamic journey. 7D Etkileşimli Film dinamik bir yolculuktur. Sound, light, shadow, water, fog, strong shaking when earthquake came, the sense of extinction when the landslide, Extraordinary technology has created a wonderful experience. Ses, ışık, gölge, su, sis, deprem geldiğinde güçlü titreme, heyelan olduğunda yok olma hissi, Olağanüstü teknoloji harika bir deneyim yarattı.

 

The 7D Interactive Movie is not only an innovative project that combines game entertainment with dynamic cinema technology, but also a new concept of entertainment media industry. 7D Etkileşimli Film sadece oyun eğlencesini dinamik sinema teknolojisiyle birleştiren yenilikçi bir proje değil, aynı zamanda yeni bir eğlence medya endüstrisi konseptidir. Its basic meaning is that the audience can become the part of the movies and enter the Pre-set environment and plot. Temel anlamı, izleyicilerin filmlerin bir parçası olabileceği ve Önceden ayarlanmış ortam ve plana girebileceği. The viewer is the protagonist or one of the members and continues to interact with the content of the movies. İzleyici kahramanı veya üyelerden biridir ve filmlerin içeriği ile etkileşime devam eder.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 7d sinema sistemi
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 2-1000 koltuk mevcuttur
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Hizmet 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası

 

Özel Efektler Sistem Simülatörü 7D Sinema Projesi 0

 

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Özel Efektler Sistem Simülatörü 7D Sinema Projesi 1

 

Satış sonrası destek

1. Kurulum

Yükleme ve test etmeyi öğrenmek için teknisyenlerinizi Çin'e gönderin.

B.Bunu göstermek için size diyagram, talimatlar, resimler ve videolar göndereceğiz.

Kurulumu tamamlamak için teknisyenimizi bulunduğunuz yere gönderin.

 

2. Garanti

Size bir tam yıl fabrika garantisi sunuyoruz. Size 24 saat çevrimiçi bakım hizmeti sunacağız ve projeksiyon ekranı ve insan dışı faktörlerin neden olduğu projektör lambası hariç hasarlı anahtar parçaları ücretsiz olarak tedarik edeceğiz.

 

3. Filmler

Profesyonel ekibimiz filmler üzerinde çalışıyor, normalde garanti süresi boyunca müşterilerimize her ay 1-2 yeni film güncelleyebiliyoruz.

 

4. Tasarım

We have our professional designer, can supply and design the ticket and room decoration for you. Profesyonel tasarımcımız var, sizin için bilet ve oda dekorasyonunu tedarik edebilir ve tasarlayabiliriz. Help you to do advertisements attracting more people and win the market. Daha fazla insanın ilgisini çeken ve piyasayı kazanan reklamlar yapmanıza yardımcı olun.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365