products

Film Gücü Film Simülasyonu Tiyatro Sandalyeleri Kapalı 5D Sinema Salonu

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası:
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi:
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
madde: 5d tiyatro koltuğu platform: 6 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Koltuk Grubu: 6-10 kişilik grup
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: sinema 5d Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Vurgulamak:

5d driving simulator

,

5d cinema system


Ürün Açıklaması

Film Gücü Film Simülasyon Tiyatro Sandalyeleri Kapalı 5d Sinema Ekipmanları

 

The interactive participation of the audience in the film is the biggest feature of the 5D cinema, which is different from the previous movie. Seyircinin filme interaktif katılımı, önceki filmden farklı olan 5D sinemasının en büyük özelliğidir. The interactive game between the character and the audience in the movie gives the audience a sense of mission and accomplishment in the film. Filmdeki karakter ve izleyici arasındaki interaktif oyun, izleyiciye filmde bir misyon ve başarı hissi verir. While the audience interacts with the characters in the movie, there is also competition for interactive game performance between the viewers, which reveals the impulse and desire of a considerable number of viewers to repeatedly watch the same movie.This is the unique charm of 5D cinema, and its commercial value is much higher than other theaters. Seyirci filmdeki karakterlerle etkileşime girerken, izleyiciler arasında interaktif oyun performansı için de rekabet var, bu da çok sayıda izleyicinin aynı filmi tekrar tekrar izlemesinin arzusunu ve arzusunu ortaya koyuyor. ve ticari değeri diğer tiyatrolardan çok daha yüksektir.

 

Ürün Özellikleri

5D movies are getting more and more popular, so there is a mobile cinema that relies on the traction of the car. 5D filmler gittikçe daha popüler hale geliyor, bu nedenle otomobilin çekişine dayanan mobil bir sinema var. It is the 5D car theater, and the investment is small and effective. 5D araba tiyatrosudur ve yatırım küçük ve etkilidir. The characteristics of the vehicle-mounted mobile cinema are: the cinema cabinet and the truck are a whole, so that it is more convenient to move, and you can do business anytime and anywhere. Araca monteli mobil sinemanın özellikleri şunlardır: sinema dolabı ve kamyon bir bütündür, böylece hareket etmek daha uygundur ve her zaman ve her yerde iş yapabilirsiniz.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 5d tiyatro koltuğu
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 6-10 kişilik grup
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

Film Gücü Film Simülasyonu Tiyatro Sandalyeleri Kapalı 5D Sinema Salonu 0

 

5D DİNAMİK SİNEMA UYGULAMA

Movie Power can customize cinema with different themes according to different customer and business place. Movie Power, farklı müşteri ve iş yerlerine göre farklı temalarla sinemayı özelleştirebilir. Such as Ocean, Earthquake and Popular Science Theme Cinema for indoor playground, amusement park, and so on. Okyanus, deprem ve popüler bilim tema sinema gibi kapalı oyun alanı, eğlence parkı, vb. The seats number could be customized from 20-200 seats. Koltuk sayısı 20-200 koltuktan özelleştirilebilir.

 

 

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Film Gücü Film Simülasyonu Tiyatro Sandalyeleri Kapalı 5D Sinema Salonu 1

 

Movie Power size tek elden hizmet sunuyor
1. Biz sinema genel düzeni için profesyonel bir tasarım sağlayabilir, özel efektler ekipman kurulum şekil ve uzay boyutuna göre devre hattı şekil.
2. Biz kabin tasarımı gibi ücretsiz hizmet için sunabilir, reklam veya sizin için deneyimli pazarlama planlama.
3. Biz size profesyonel kurulum guid video sunuyoruz veya sinema yüklemek yardımcı olmak için konumumuza teknisyen sevk.
4. 3D profesyonelleri güncellemek için kendi teknisyenimiz olduğu için size ücretsiz olarak profesyonel profesyonel 4D / 5D filmler sunuyoruz.
5. Biz 24 saat her müşteri kalitatif satış sonrası hizmet sunabilir.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365