products

Tema Parkı Tiyatro Projesi 5d Hareket Sineması

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 5 d sinema
Min sipariş miktarı: 1 Set
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi + wellpappe + streç Filmler + ahşap çerçeve
Teslim süresi:
Ödeme koşulları: L/C, T/T
Yetenek temini: 1000 Set/ayarlar / ay
Detay Bilgi
madde: 5D Hareketli Sinema platform: 6 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Koltuk Grubu: 6-10 kişilik grup
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: 5d tiyatro oyun makineleri Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze Warrtany: 12 ay
Vurgulamak:

5d driving simulator

,

5d cinema system


Ürün Açıklaması

Tüm Çözüm Tema Parkı Tiyatro Projesi 5d Hareketli Sinema Ekipmanları

 

With the development of technology, our pursuit of video has long been limited not only to ordinary expressions, but also pay more attention to the physical and mental feelings brought by entertainment. Teknolojinin gelişmesiyle, video arayışımız uzun süredir sadece sıradan ifadelerle sınırlı kalmadı, aynı zamanda eğlencenin getirdiği fiziksel ve zihinsel duygulara daha fazla dikkat etti. A 3D movie "Avatar" shocked the world and injected new vitality into 4D motion movies. Bir 3D film "Avatar" dünyayı şok etti ve 4D hareketli filmlere yeni bir canlılık kattı. Merchants who smelled business opportunities began to pay attention to the price of investing in 4D motion cinema. İş fırsatlarını koklayan tüccarlar 4D sinema sistemine yatırım yapmanın fiyatına dikkat etmeye başladılar. So, how much does it cost to open a 4D motion Cinema? Peki, bir 4D hareket Sineması açmanın maliyeti nedir? Investing in 4D motion cinema not only depends on the floor area, 3D or 4D movie equipment, stereoscopic movie display system, but also stereo projection equipment system and other hardware facilities. 4D hareketli sinemaya yatırım yapmak sadece zemin alanına, 3D veya 4D film ekipmanlarına, stereoskopik film görüntüleme sistemine değil, aynı zamanda stereo projeksiyon ekipman sistemine ve diğer donanım tesislerine de bağlıdır. Just like we buy a computer, although the function is similar, the effect will be significantly different, so it cannot be generalized Tıpkı bir bilgisayar satın aldığımız gibi, işlev benzer olsa da, etki önemli ölçüde farklı olacaktır, bu yüzden genelleştirilemez

 

5D Cinema is a form of film art that has been developed on the basis of 4D cinema. 5D Sinema, 4D sinema temelinde geliştirilen bir film sanatı türüdür. It contains all the functions of 4D cinema. 4D sinemanın tüm işlevlerini içerir. On the one hand, 5D cinema using special effects and environmental effects, simulates a variety of special effects such as lightning, thunder, wind, rain, snow, and explosion impact, perfectly integrating visual, auditory, olfactory, tactile and dynamic effects. Bir yandan, özel efektler ve çevresel etkiler kullanan 5D sinema, yıldırım, gök gürültüsü, rüzgar, yağmur, kar ve patlama etkisi gibi çeşitli özel efektleri simüle ederek görsel, işitsel, koku alma, dokunsal ve dinamik efektleri mükemmel bir şekilde entegre eder. Then add the interactive game bases on story, with the surreal visual experience and the special, stimulating effect to synchronize the performance, with the simulated scene and special organ settings to imitate the actual events, in the production of vivid, life-like stereoscopic images. Daha sonra canlı, gerçek gibi stereoskopik görüntülerin üretiminde, gerçeküstü görsel deneyim ve performansı senkronize etmek için özel, uyarıcı efekt, simüle edilmiş sahne ve gerçek olayları taklit etmek için özel organ ayarları ile interaktif oyun tabanlarını ekleyin. . On the other hand, as the story changes and make full use of interactive props, the audience participates in it and fully integrates into the plot, experiencing the illusory simulation, thrilling adventure travel. Öte yandan, hikaye değiştikçe ve interaktif sahne aksesuarlarından tam olarak yararlandıkça, seyirci buna katılır ve hayali simülasyonu, heyecan verici macera yolculuğunu deneyimleyerek arsaya tamamen entegre olur.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 5d tiyatro sineması
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 6-10 kişilik grup
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Hizmet 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası

 

Tema Parkı Tiyatro Projesi 5d Hareket Sineması 0

 

 

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Tema Parkı Tiyatro Projesi 5d Hareket Sineması 1

 

Bizim avantajı:

 

1. biz hidrolik 5D sinema, servo motor 5D sinema


2. we have Mini 5D cinema, if you don't want to come to China to learn, don; 2. biz Mini 5D sinema var, öğrenmek için Çin gelmek istemiyorsanız, don; 't want to afford our engineer travel cost, mini 5D cinema is your right choice, it need no installation. bizim mühendis seyahat maliyeti göze istemiyorum, mini 5D sinema doğru seçimdir, hiçbir kurulum gerekmez.


3. biz hareket ve özel efekt edinim sistemi, şu anda, yetersiz filmler 5D sinema çalıştırmak için büyük bir sorun, bizim hareket toplama sistemi 3D, 4D sinema 5D filmlere aktarabilirsiniz, bu zorluğu çözmek için.


4. garanti: 1 yıl


5. satış sonrası Iyi teknik destek ve servis.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365