products

Güç Sürükleyici Elektrikli Deri Sandalye 4d 5D Sinema

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE, ISO9001, SGS
Model numarası: 5D sinema
Min sipariş miktarı: tartışılabilir
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Kabarcık paketi wellpappe streç filmler ahşap çerçeve
Teslim süresi: Mevduat aldıktan sonra 8-36 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 Takımları her Ay
Detay Bilgi
madde: 5d sinema simülatörü platform: 6 serbestlik dereceli Elektrikli Dinamik Sistem
Hareket Koltuğu Etkisi: Geri çalkalayıcı alt çalkalayıcı geri tickler Koltuk Grubu: 6-10 kişilik grup
Özel efekt: Kar, kabarcık, yağmur, rüzgar, yıldırım, vb Voltaj: 220V
tip: 5 D Sinema Hizmet: 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
kullanım: Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze
Vurgulamak:

5d driving simulator

,

5d cinema system


Ürün Açıklaması

Film Gücü Sürükleyici Elektrikli Deri Sandalye 4d 5d Sinema Simülatörü

 

Ürün Arka Plan

The arrival of the 3D visual concept has driven many 3D film industries and has also developed better emerging hotspots. 3D görsel kavramın gelişi birçok 3D film endüstrisini yönlendirdi ve daha iyi gelişmekte olan sıcak noktalar geliştirdi. 4D movies and 5D movies come one after another. 4D filmler ve 5D filmler birbiri ardına gelir. Such as various 4D and 5D cinemas have appeared in major shopping malls, game halls and pedestrian streets, but that way the mobility is very poor. Çeşitli 4D ve 5D sinemaları gibi büyük alışveriş merkezlerinde, oyun salonlarında ve yaya caddelerinde ortaya çıktı, ancak bu şekilde hareketlilik çok zayıf. Therefore, the car's 5D theater came out, and the car's way of comparison is very maneuverable and convenient. Bu nedenle, otomobilin 5D tiyatrosu çıktı ve arabanın karşılaştırma şekli çok manevra kabiliyeti ve kullanışlı. It can be opened at different times and locations Farklı zamanlarda ve yerlerde açılabilir

 

Prensip

Relying on computer digital modeling to create a 3D scene, and then using visual effects rendering technology, divide a 3D scene into left-eye and right-eye images, and then project two images onto the screen through the projector. 3B bir sahne oluşturmak için bilgisayar dijital modellemesine dayanarak ve ardından görsel efekt oluşturma teknolojisini kullanarak, bir 3B sahneyi sol göz ve sağ göz resimlerine bölün ve ardından iki görüntüyü projektör aracılığıyla ekrana yansıtın. The polarizer is placed in front of the projector to optically process the light emitted by the projector, and then the light of the projector is separated by special polarized glasses, so that the left eye of the user sees the preset left eye image, and the right eye sees the preset the right eye picture to present a lifelike optical image. Polarizör, projektörün yaydığı ışığı optik olarak işlemek için projektörün önüne yerleştirilir ve daha sonra projektörün ışığı özel polarize gözlüklerle ayrılır, böylece kullanıcının sol gözü önceden ayarlanmış sol göz görüntüsünü görür ve sağ göz, gerçekçi bir optik görüntü sunmak için önceden ayarlanmış sağ göz resmini görür. At the same time of the film playback, using the sensing technology, through the special mechanical design of the hydraulic base or pneumatic base, simulate the perspective change of the 3D scene, the bumpy feeling of the vehicle, and even the action of the character, thus forming a fourth dimension. Film oynatımı sırasında, algılama tabanını kullanarak, hidrolik tabanın veya pnömatik tabanın özel mekanik tasarımı sayesinde, 3D sahnenin perspektif değişimini, aracın engebeli hissini ve hatta karakterin hareketini simüle edin böylece dördüncü bir boyut oluşturur.

Karakterler hareket ederken, özel efektler senkronizasyon yazılımı filmde önceden ayarlanmış sahne bilgisini çıkarır ve dijital bilgiyi entegre devre kartı aracılığıyla elektrik sinyallerine dönüştürür, böylece film çevre etkisinin simülasyonunu elde etmek için çeşitli çevresel özel efekt cihazlarını kontrol eder. (Rüzgar, yağmur, kar, yıldırım, duman, koku, sürtünme vb.) Ve beşinci boyutu oluşturur.

 

Ürün özellikleri

Ürün adı 5d sinema simülatörü
Güç 3.75kw
Güç modu Elektrik sistemi
hareket 3 serbestlik dereceli
Koltuk miktarı 6-10 kişilik grup
Sandalye efektleri Geri alay ve titreşim
teslim Mevduat aldıktan sonra 45 iş günü
Garanti Donanım için 12 ay, yazılım için yaşam süresi hizmeti
paket Kabarcık paketi + streç filmler karton + ahşap çerçeve
Hizmet 24 saat çevrimiçi, 24 saat satış sonrası
Uygulama Sinema Salonu, Emlak ekranı, Müze

 

Güç Sürükleyici Elektrikli Deri Sandalye 4d 5D Sinema 0

Güç Sürükleyici Elektrikli Deri Sandalye 4d 5D Sinema 1

Şirket Bilgisi

 

Movie Power is the creator of immersive experience, major in development of hardware and software, production and sales of “4D theme cinema and Virtual imaging products”. Movie Power, donanım ve yazılım geliştirme, “4D tema sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerinin” üretimi ve satışı konularında kapsamlı bir deneyimin yaratıcısıdır. Focus on providing the most valuable immersive experience products and solutions to indoor playground, amusement park, cultural tourism, popular science and other industries. Kapalı oyun alanı, eğlence parkı, kültür turizmi, popüler bilim ve diğer endüstrilere en değerli sürükleyici deneyim ürünlerini ve çözümlerini sunmaya odaklanın.
4D Dinamik Sinema, 4D Okyanus Tiyatrosu, VR Sineması, Dome Sineması ve Sanal görüntüleme ürünlerini içeren ürün.
Bir yüksek teknoloji şirketi olarak, Movie Power bir dizi buluş patenti, faydalı model patenti, görünüm patenti, yazılım telif hakkı ve CE, ROHS sertifikaları, vb kazandı. 10.000 metrekareden fazla bir endüstri parkı olan 5S üretim atölyesi iyi organize edilmiş ve ISO9000 yönetim sistemi etkin bir kalite garantisidir.
Movie Power has a R&D Team of more than 50 people, whose technologies cover film content creation, dynamic motion effects, and Acousto-optic. Movie Power, teknolojileri film içeriği oluşturma, dinamik hareket efektleri ve Acousto-optik'i kapsayan 50'den fazla kişiden oluşan bir Ar-Ge Ekibine sahiptir. It has been adhering to the spirit of excellence in craftsmanship for over years, continue to create immersive experience and value for customers. Yıllardır işçilik mükemmellik ruhuna bağlı kalarak, müşteriler için sürükleyici bir deneyim ve değer yaratmaya devam ediyor.
Movie Power is the first in the industry to establish a 24-hour after-sales service system. Movie Power, sektörde 24 saat satış sonrası hizmet sistemi kuran ilk şirkettir. It has solved the jet lag problem and maintenance issue for global customers, making business operation easier. Küresel müşteriler için jet lag problemini ve bakım sorununu çözerek iş operasyonunu kolaylaştırdı.

 

Güç Sürükleyici Elektrikli Deri Sandalye 4d 5D Sinema 2

 

hizmetlerimiz

1. For all inquires about us or our products; 1. bizim veya ürünlerimiz hakkında tüm sorgulamalarla Için; we will reply you in detail within 24 hours. Size 24 saat içinde ayrıntılı olarak cevap vereceğiz.

2. Biz kendi iyi eğitimli ve tutku satıcı ve akıcı İngilizce konuşabilen satış sonrası hizmetleri size hizmet edecektir.

3. We offer OEM services. 3. Biz OEM hizmetleri sunuyoruz. We can customize the goods according to customer's need. Biz müşterinin ihtiyacına göre mal özelleştirebilirsiniz.

4. deneyimli r & d mühendis ve biz güçlü yeteneği yapmak ODM projeleri.

5. her ürün olacak sıkı denetim, ürün kalitesini sağlamak paketinden önce, ürünleri minimum hata oranı.

6. We will provide comprehensive, systematic training for the client-side technician or operator. 6. Biz müşteri tarafı teknisyen veya operatör için kapsamlı, sistematik eğitim sağlayacaktır. Also we will organize regular visit for a return according to customer feedback. Ayrıca müşteri geri bildirimlerine göre bir dönüş için düzenli ziyaret organize edeceğiz.

7. Warranty: Control system is free lifetime and is updated; 7. Garanti: Kontrol sistemi ücretsiz ömür boyu ve güncellenir; Two years free for luxury motion chair; Lüks hareket sandalye için iki yıl ücretsiz; One year free for other equipment, No warranty of consumables. Bir yıl diğer ekipman için ücretsiz, sarf malzemesi garantisi yok.

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365