products

Çocuk Oyun Ekipmanları 3d Projektör Hologram Tüneli Etkileşimli Hareket Zemin Oyunları

Temel bilgi
Menşe yeri: Guangzhou, Guangdong, Çin
Marka adı: Movie Power
Sertifika: CE/ISO9001/SGS
Model numarası: MP etkileşimli oyun
Min sipariş miktarı: 1
Fiyat: negotiation
Ambalaj bilgileri: Hava kabarcığı plastik içinde, karton ve ahşap ambalaj dışında
Teslim süresi: Depozitoyu aldıktan sonra 7-15 iş günü
Ödeme koşulları: L / C, T / T
Yetenek temini: 1000 Takımları her Ay
Detay Bilgi
Ürün adı: etkileşimli projeksiyon sistemi kullanım: Reklam, çocuk oyunları, AR projeksiyonu
Garanti: Donanım için 1 yıl, yazılım ömrü Hedef Kullanıcılar: 3 yaşında veya daha büyük
Gerekli alan: 6㎡ ağırlık: 15kg

Ürün Açıklaması

Çocuk Oyun Ekipmanları 3d Projektör Hologram Tüneli Etkileşimli Hareket Zemin Oyunları

 

Zemin projeksiyonu, görüntüleri sıradan zemine yansıtmak için yüksek lümenli projektörler kullanan yeni bir projeksiyon ekranı yöntemidir.Bu görüntüler, su yüzeyi, düşen bir yaprak alanı, bir parça kar vb. Gibi ortak manzaralar olabilir. Birisi projeksiyon alanından Modası geçmiş olarak yürüdüğünde, yerdeki görüntüler kişinin konumuna göre bazı harika değişikliklere uğrayacaktır. .Örneğin havuzda bir dalgalanma çemberi olacak, sudaki küçük balıklar dağılacak ve önlenecek, yere düşen yapraklar rüzgarla uçup gidecek.Etrafa saçıldı, karda insan ayak izleri bıraktı.Zemine simüle edilmiş küçük bir spor sahası projelendirmek de mümkündür ve sahada iki veya daha fazla kişi oyuna karşı oynayabilir.Zemin projeksiyonu, ziyaretçilere gerçek bir ortamdaymış gibi hissettiren VR (sanal gerçeklik) teknolojisinin bir ifadesidir.Zemin projeksiyonunun performans etkisi de son kullanıcının ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir ve geliştirilebilir.


Yer projeksiyon sistemi yazılımı, etkileşimli algılama ve görüntü gösteriminin gerçek zamanlı bir kombinasyonunu sağlayacaktır.Tüm özel programlar, görüntü oluşturma ve etkileşimli algılamayı eşzamanlı olarak değiştirecektir.Zemin projeksiyon sistemi, POS / POI'nin zengin ve yenilikçi reklam kültürüne büyük ölçüde uygulandığı ilk durumdur;geleneksel statik reklam medyası ekranına kıyasla, zemin projeksiyon sistemi tarafından kontrol edilen reklam etkisi, yoldan geçenlerle veya izleyiciyle etkileşim yoluyla gerçekleştirilir;

 

Otomatik efekt sistemindeki reklam bilgisi sayesinde, izleyici ve yoldan geçenler reklam bilgilerinin doğrudan komutanı olacaktır.Zemin etkileşimli projeksiyon sistemi yazılımı, etkileşimli algılama ve görüntü gösteriminin gerçek zamanlı bir kombinasyonunu sağlayacak ve tüm özel programlar, görüntü oluşturma ve etkileşimli algılamayı eşzamanlı olarak değiştirecektir.

 

Çocuk Oyun Ekipmanları 3d Projektör Hologram Tüneli Etkileşimli Hareket Zemin Oyunları 0

 

Ürün avantajları
1. Keling tek projeksiyonlu etkileşimli projeksiyon sistemi, kurulum sadece 4 nokta gerektirir.Bir yakalama kartına gerek yoktur, kameranın konumu konusunda herhangi bir kısıtlama yoktur ve zemin gereksinimlerinde herhangi bir kısıtlama yoktur.
2. Tek ekranlı etkileşim 200'den fazla flash oyun ve 30 3D oyun, ayrıntılar için oyun listesine bakın veya pazarlamacılardan vaka videoları isteyin.Ekran, çocuklar ve açık hava oyunları için uygun oyunlarımız var.
3. Oyun özel OEM'i destekler, LOGO'nuzu sisteme ekleyebilirsiniz
4. Bazı zemin etkileşim efektleri, reklamınızı daha fazla kişinin görmesini sağlamak için arka plan resmini değiştirebilir.

 

Etkileşimli Zemin Projeksiyon Sistemi Parametresi

Ürün adı Etkileşimli Projeksiyon
Güç 0.45kw
Boyut Özelleştirmek
Hizmet Dünya çapında 24 saat satış sonrası servis
Garanti 12 ay, ömür boyu bakım
Uygulama Alışveriş merkezleri, deneyim salonları, kültür turizmi projeleri vb.

 

Çeşitli çözüm türlerinin gösterimi:
Sadece tek bir projeksiyonla kapatılabilen her türlü çocuk oyun alanı ve mekanı için uygundur.

Çocuk Oyun Ekipmanları 3d Projektör Hologram Tüneli Etkileşimli Hareket Zemin Oyunları 1

 

Hakkımızda

 

1. Ar-Ge Ekibi

Güçlü yeteneklere sahip olağanüstü Ar-Ge ekibi, teknolojik yetenekleri görünüm tasarımı, yazılım ve donanım kontrolünden yeni ürünlerin geliştirilmesi ve Endüstriyel Uygulama için özelleştirme desteği sağlayan içerik üretimini kapsar.

 

2. Satış Ekibi
Dünya çapında 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşteriler için hizmet sağlayın


3. Planlama Ekibi
Genel planlama düzeni, iç dekorasyon tasarımı, şantiye inşaat çiziminin sağlanması.


4. satış sonrası servis ekibi
24 saat hizmet sağlamak için 20'den fazla teknisyen 3 vardiyada çalışıyor. 30'dan fazla ülke ve bölgedeki müşterilere satış sonrası destek sağlayın.

 

İletişim bilgileri
Casear

Naber : +8618027386365